Na sprzedaż nowa egzotyczna i legendarna zbroja od Xur – lokalizacja na Nessusie

Sprawdź świeży i różnorodny wybór przedmiotów egzotycznych i legendarnych oferowanych przez Xur w tym tygodniu wraz z intensyfikacją historii Destiny 2 Sezon 22. Jak zawsze będziesz miał szansę zdobyć nowe elementy egzotycznej zbroi, egzotyczną broń, którą mogłeś przeoczyć, oraz nowy sprzęt, który uzupełni Twoją kolekcję, łącząc je w idealny jesienny strój. Oto, gdzie Xur będzie w ten weekend i co ma na sprzedaż.

Lokalizacja firmy Xur

W tym tygodniu Xura można znaleźć na Nessusie, na Cmentarzu Obserwatorów. Jeśli chodzi o jego broń, Xur oferuje Karmazyn. Łowcy mogą zdobyć zbroję na nogi Gemini Jester; Tytani mogą zdobyć hełm Hełmu Świętego-14; a Czarnoksiężnicy mogą kupić hełm Korony Burz.

Udaj się do Nessusa i skorzystaj z obszaru Transmatu na Cmentarzu Obserwatorów, aby w tym tygodniu znaleźć Xura. Po dotarciu na miejsce dosiądź unoszącego się w powietrzu taranu i kieruj się na północ, w stronę wyjścia z tego obszaru. Po prawej stronie obszaru poszukaj dużego drzewa z różowym mchem. Wspinaj się po dużej, płaskiej gałęzi, gdzie znajdziesz Xura.

Egzotyczne i legendarne przedmioty Xur

Egzotyczny engram – 97 legendarnych odłamków

Karmazyn – 29 Legendarnych Odłamków

Błazny Bliźniąt – 23 Legendarne Odłamki

Hełm Świętego-14 – 23 Legendarne Odłamki

Korona Burz – 23 Legendarne Odłamki

Hawkmoon – 200 legendarnych odłamków, 125 000 blasku, 1 wschodzący odłamek, 1 egzotyczny pieczęć

Misja Xenologia – za darmo

Legendarna broń i zbroja – 50 legendarnych odłamków, 1000 blasku

Xur oferuje także cotygodniową misję Xenology, która wymaga ukończenia 21 operacji Straży Przedniej lub wygrania meczów w Tyglu i Gambicie, aby zdobyć egzotyczną pieczęć. Te pieczęcie są zwykle używane do zakupu starożytnych przedmiotów egzotycznych w kiosku w Wieży, ale teraz możesz je wydać u Mistrza Rahoola, aby zdobyć wybrane przez siebie przedmioty egzotyczne. Zwiększono także limit liczby egzotycznych pieczęci i teraz można posiadać ich maksymalnie pięć na raz.

Xur jest obecny w Destiny 2 w każdy weekend, począwszy od codziennego resetu o 10:00 PT / 13:00 ET w każdy piątek. Jego dokładna lokalizacja jest zawsze tajemnicą, gdy pojawia się po raz pierwszy, ponieważ nie jest ona wymieniona na mapie i początkujący gracze mogą łatwo ją przeoczyć. Istnieje jednak wiele miejsc, w których przebywa, w tym obszar Hangaru Wieży, na Nessusie na Cmentarzu Strażnika oraz na obszarze Wędrującego Brzegu w EMS.

Wymienione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com