My Hero Academia Battle Royale z nowym zwiastunem i ogłoszeniem wersji betaBandai Namco opublikowało nowy zwiastun swojej gry Battle Royale My Hero Academia, My Hero Ultra Rumble, i ogłosiło drugą wersję beta.

Gracze z USA i Kanady mogą zapisać się na wersję beta PlayStation 4 na stronie gry. Test da zaproszonym szansę zagrania w Ultra Rumble przed oficjalną datą premiery. Chociaż beta jest ograniczona do jednej platformy, Ultra Rumble zostanie również wydana na Xbox One, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam.

Zwiastun (powyżej) daje fanom pierwsze prawdziwe spojrzenie na grę po jej ogłoszeniu w styczniu. Rozgrywka wygląda naprawdę chaotycznie, ponieważ 24 postacie wykorzystują swoje hiperkolorowe umiejętności, aby pokonać ją w drużynowej bitwie royale.

Wokół ataków pojawiają się nie tylko błyski ognia, a także lodowe ściany, funty naziemne, teleportacja i wiele więcej, onomatopeje „bumów”, „trzasków” i „trzasków” pojawiają się również w masywnych kolorowych literach wokół ataków.

Zwiastun sugeruje również, że gracze wezmą udział w trio z ośmioma drużynami walczącymi w sumie o zwycięstwo. Pokazano szeroką gamę postaci z anime, w tym Deku, Bakugo, Todoroki, All Might, Uraraka i wiele innych.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN, który od czasu do czasu pamięta o tweetowaniu @thelastdinsdale. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.Źródło : https://www.ign.com/articles/my-hero-ultra-rumble-my-hero-academia-battle-royale-trailer-beta