Możesz wreszcie zbudować małego misia pokemona w Build-A-Bear


Zdjęcie: Nintendo Life / The Pokémon Company / Build-A-Bear

Pokémon i Build-A-Bear idą w parze, ale przez jakiś czas obu firmom brakowało jednej sztuczki. W miejscu zwanym „Build-A-Bear” nie można było w rzeczywistości zbudować niedźwiedzia z serii Pokémon. Do teraz.

Włoska strona Farantube donosi, że Teddiursa, Pokémon Mały Miś, który zadebiutował w Pokémon Gold & Silver oraz jest prawdziwym niedźwiedziem, to kolejny kieszonkowy potwór dodany do kolekcji. (Dziękuję @PokéJungle!)

Teddiursa będzie kosztować od 32 do 40 dolarów i będzie dostępna zarówno w sklepie, jak i online. Będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co inne standardowe zabawki Pokémon i będzie miał kilka opcji dostosowywania.

Jeśli jednak kupisz Teddiursę przez Internet, możesz dostać ją w pakiecie z bluzą z kapturem i bielizną nocną, a jeśli ją ściśniesz, będzie w stanie wydać pięć różnych dźwięków! Nie możemy uwierzyć, że zajęło to dwie firmy tak długo by zrobić z Teddiursy plusz do zbudowania. Jest w nazwie!

Jumbo Snorlax wkrótce powróci również do sklepów internetowych. Ale tak naprawdę mogli uczynić to jeszcze doskonalszym i stworzyć Jumbo Ursaring. Podciągnij skarpetki!

Czy będziesz próbował złapać Teddiursę na Build-A-Bear? Daj nam trochę ryku w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/you-can-finally-build-the-little-bear-pokemon-at-build-a-bear