Możesz teraz otworzyć czat głosowy Discord bezpośrednio z konsoli XboxOd dzisiaj każdy posiadacz konsoli Xbox Series X|S i Xbox One może dołączyć do rozmowy głosowej Discord bezpośrednio z konsoli, bez korzystania z aplikacji mobilnej.

Możesz aktywować czat głosowy Discord ze swojej konsoli, wykonując następujące czynności:

  1. Połącz swoje konta Discord i Xbox (może być konieczne ponowne połączenie, jeśli łączyłeś je wcześniej).
  2. Na pulpicie nawigacyjnym Xbox otwórz Przewodnik Xbox.
  3. Przewiń do przycisku imprezy i czaty i wybierz przycisk z logo Discord, który brzmi: „Dołącz do kanału głosowego”.
  4. Stamtąd przewiń listę serwerów i kanałów głosowych. Wybierz jednego, aby dołączyć na konsoli.

Każdy przycisk kanału głosowego wyświetli podgląd użytkowników na czacie, tak jak w aplikacji Discord.

Integracja Discord została uruchomiona dla testerów Xbox w lipcu i dla wszystkich użytkowników konsoli we wrześniu, ale wcześniej trzeba było przenieść rozmowę z Discord na konsolę za pośrednictwem aplikacji mobilnej Xbox. Teraz możesz aktywować czat bezpośrednio z samej konsoli.

W powiązanych wiadomościach tłumienie szumów połączeń głosowych powinno być ogólnie lepsze w Discord, w tym podczas łączenia na Xbox. Discord współpracuje z Krisp, aplikacją redukującą hałas, aby zredukować hałas z zewnątrz podczas rozmów. Możesz wyłączyć wyciszanie szumów na Xboksie w sekcji opcji interfejsu połączeń Discord.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/you-can-now-open-discord-voice-chat-directly-from-your-xbox/1100-6509226/?ftag=CAD-01-10abi2f