Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch: aktualizacja i ujawnienie powiadomienia Steam w zwiastunie

Nie przegap tej ekscytującej wiadomości o Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch!

Nadchodzi aktualizacja

Od premiery w tym tygodniu w Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch występują pewne problemy. Twórca serialu Ed Boon powiedział nawet, że ta wersja „absolutnie” zostanie w pewnym momencie zaktualizowana. Ogłoszenie, które sprawiło, że fani z niecierpliwością czekali na nadchodzące ulepszenia.

Powiadomienie Steam w zwiastunie

Oprócz tych problemów technicznych fani Nintendo zauważyli powiadomienie Steam w oficjalnym zwiastunie Mortal Kombat 1 na Switcha. Film, pierwotnie opublikowany na kanale Nintendo w serwisie YouTube, został teraz oznaczony jako prywatny. Jednak po 1 minucie i 52 sekundzie usuniętego filmu w prawym dolnym rogu ekranu pojawiło się powiadomienie. Ten ostatni wyświetlał interfejs użytkownika Steam, logo Mortal Kombat oraz teksty „Osiągnięcie 38” i „Dialog 38”. Szczegół, który nie omieszkał przyciągnąć uwagi fanów, gdyż wydawał się niestosowny w zwiastunie mającym promować premierę gry na Switcha.

Film został oznaczony jako prywatny

Na szczęście Nintendo szybko zareagowało i wideo zostało oznaczone jako prywatne. Udało nam się jednak zrobić zrzut ekranu, który możecie zobaczyć powyżej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wersji Mortal Kombat 1 na Switcha, nie przegap naszej recenzji na Nintendo Life. Pomimo problemów napotkanych na hybrydowej platformie Nintendo, sama rozgrywka jest absolutnie znakomita.

Twoja opinia nas interesuje!

Co sądzisz o powiadomieniu Steam, które pojawia się w zwiastunie Nintendo? Czy próbowałeś wersji Mortal Kombat 1 na Switcha? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com