Mortal Kombat 1: Jean-Claude Van Damme pojawia się w grze jako Johnny Cage

Przygotuj się na imprezę z udziałem prawdziwych gwiazd w Mortal Kombat 1! Rzeczywiście, w grze pojawią się takie gwiazdy jak JK Simmons, John Cena i Megan Fox, jednak prawdopodobnie największą niespodzianką jest dodanie gwiazdy akcji z lat 80. Jean-Claude’a Van Damme’a, który pojawi się w grze jako Johnny Klatka szybowa. Pierwsze zdjęcie tej postaci zostało właśnie ujawnione przez Eda Boona, współtwórcę serialu, i towarzyszy mu film, na którym możemy zobaczyć, jak delektuje się pikantnymi skrzydełkami kurczaka.

Pikantne spotkanie

Boon pojawił się niedawno w najnowszym programie Hot Ones First We Feast. W tym programie znane osobistości próbują zjeść skrzydełka kurczaka zanurzone w coraz bardziej pikantnych sosach, tak aby ich głowy nie eksplodowały. Podczas tego 14-minutowego pokazu Boon opowiada o Mortal Kombat 1 i historii serii, pokazując jednocześnie fragmenty rozgrywki. Wśród tych fragmentów znajduje się krótka sekwencja, w której możemy zobaczyć Van Damme’a w roli Johnny’ego Cage’a. Trzeba powiedzieć, że ta sekwencja jest bardzo krótka, ale wystarczająca, aby pokazać pełną obecność młodego Jean-Claude’a Van Damme’a.

Powrót do podstaw

Najważniejszym punktem tego filmu jest niewątpliwie wzruszająca historia, którą Boon opowiada o pojawieniu się Van Damme’a w Mortal Kombat 1. Ta historia pokazuje, jak seria Mortal Kombat w końcu powróciła do swoich korzeni. Rzeczywiście, około 30 lat temu twórcy NetherRealm kilka razy próbowali stworzyć grę wokół Jean-Claude’a Van Damme’a. Niestety, próby te zakończyły się niepowodzeniem. Jednak dzięki dużej wytrwałości twórcom gry udało się skontaktować z Van Damme’em i nakłonić go do dołączenia do obsady Mortal Kombat 1 w roli Johnny’ego Cage’a. Ta chwila to prawdziwy powrót do domu dla zespołu programistów.

Premiera Mortal Kombat 1

Premiera Mortal Kombat 1 zaplanowana jest na 19 września. Postać Johnny’ego Cage’a grana przez Van Damme’a będzie dostępna w pakiecie DLC Kombat Pack, który będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch i PC.

Źródło: www.eurogamer.net