Mortal Kombat 1: Ed Boon ujawnia swojego nowego gościa-niespodziankę i ekskluzywne szczegóły na temat gry

Współtwórca Mortal Kombat, Ed Boon, nieoczekiwanie pojawił się w popularnym programie wywiadów Hot Ones, aby opowiedzieć o Mortal Kombat 1 i całej serii. Gdy Boon poci się, jedząc coraz bardziej pikantne skrzydełka, możemy także rzucić okiem na zapowiadaną wcześniej skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a dla Johnny’ego Cage’a.

Ostry wywiad w programie

Dla tych, którzy nie wiedzą, Hot Ones to program z wywiadami jeden na jednego, w którym przeprowadzane są wywiady ze znanymi gośćmi, pożerając w miarę trwania wywiadu coraz bardziej pikantne skrzydełka (zwykle z humorystycznymi wynikami). Dyskusja Boona dotyczy jego wejścia do branży gier, procesu decyzyjnego w Netherrealm przy wyborze crossoverów, podejścia studia do fabuły i innych tematów. Boon jest jednym z, jeśli nie pierwszym, twórcą gier wideo, który pojawił się w serialu, a obserwowanie, jak dzieli się swoją wiedzą na temat gier walki, walcząc o życie, to niezła gratka.

Zapowiedź skóry Jean-Claude’a Van Damme’a

W trakcie dyskusji mamy dla Was pierwszą zapowiedź skórki Johnny’ego Cage’a inspirowanej twórczością Jean-Claude’a Van Damme’a, którą możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Będzie można go kupić w pakiecie Kombat zawartym w edycjach Premium/Kollector gry.

Mortal Kombat 1 ukaże się 19 września na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch i PC. Aby poznać najnowsze informacje o składzie postaci, obejrzyj zwiastuny Nitara, Sindel/General Shao, Ashrah/Havik i Smoke/Rain.

Źródło: www.gameinformer.com