Monster Energy Supercross — oficjalna gra wideo 6 — dostępna w przedsprzedaży


Streszczenie

  • Akademia Supercross – aby uczyć się bezpośrednio od „Króla Supercross” Jeremy’ego McGratha
  • Supercross Park – ogromne środowisko do swobodnej wędrówki, które można odkrywać w całkowitej wolności
  • Tryb Rhythm Attack – nowe gorące pojedynki 1 na 1 do zabawy ze znajomymi

Kiedy zaczęliśmy pracować nad Monster Energy Supercross – oficjalna gra wideo 6 wiedzieliśmy, że zadanie nie będzie łatwe. Oczekiwania fanów rosną z roku na rok, dlatego w tym rozdziale postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i podjąć podwójne wyzwanie: pozostać wiernym symulacyjnemu duchowi gry, jednocześnie upewniając się, że nawet najbardziej niedoświadczeni gracze będą mogli w pełni cieszyć się grą. adrenalina i rywalizacja Supercross.

Ta koncepcja kierowała całym procesem rozwoju i jesteśmy niezwykle dumni z tego, co osiągnęliśmy: jak nigdy dotąd, tegoroczny rozdział otwiera drzwi dla wszystkich rodzajów graczy dzięki 8 różnym trybom gry, na każdym poziomie umiejętności. Zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni gracze znajdą coś dla siebie Supercross 6.

Oczywiście każda droga do chwały wymaga pasji i zaangażowania Supercross 6 nie jest wyjątkiem. Jeźdźcy nauczą się podstaw w Akademii Supercross, gdzie znajdą wyjątkowego trenera, Jeremy’ego McGratha, lepiej znanego jako „Król Supercross”! Wyobraź sobie, że jesteś szkolony przez legendę, którą zawsze podziwiałeś; tego doświadczą gracze, ponieważ siedmiokrotny mistrz Supercross będzie ich osobistym mentorem, prowadząc ich przez różne samouczki i wyzwania mające na celu ułatwienie nauki i przyspieszenie postępów. Pomogą one nowicjuszom postawić pierwsze kroki w świecie Supercross, a doświadczeni gracze dowiedzą się, jak udoskonalić swoją technikę i osiągnąć pełny potencjał.

Co ważne, nowy rozdział Supercross ma na celu zapewnienie graczom pełnej kontroli nad ewolucją ich jeźdźców. Na przykład poprzez drzewko umiejętności mogą wybrać umiejętności, które chcą rozwijać, zgodnie ze swoim osobistym stylem jazdy. Dodaliśmy również kilka nowych narzędzi i ustawień, aby umożliwić pełną personalizację pomocy podczas jazdy (np. automatycznego kierowania, automatycznych hamulców, automatycznej przepustnicy itp.) oraz ustawień motocykla.

Monster Energy Supercross — oficjalna gra wideo 6

Supercross oznacza rywalizację, ale nie tylko; opanowanie motocykla polega na robieniu pokazu i wykonywaniu zapierających dech w piersiach skoków z sercem na ustach. Dlatego też chcieliśmy stworzyć „bezpieczne” miejsce, w którym nasi gracze będą mogli po prostu odpocząć i odpocząć. To miejsce to Supercross Park, ogromne środowisko do swobodnej wędrówki z pięcioma różnymi obszarami do zwiedzania w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Tutaj gracze mogą odpocząć od presji wyścigu i cieszyć się jazdą na motocyklu po oryginalnych torach, ogromnych skokach i mnóstwie ukrytych stref do odkrycia. Supercross Park to także miejsce, w którym mogą wyzdrowieć po kontuzjach dzięki dedykowanym wyzwaniom Rider Shape System i trenować pod okiem trenera McGratha, aby zawsze być w szczytowej formie.

Aby uzyskać szybki zastrzyk adrenaliny, stworzyliśmy zupełnie nowy tryb gry, Rhythm Attack: nowy pojedynek jeden na jednego, w którym gracze rywalizują w szybkich wyścigach strzelanin 1 na 1 na prostej sekcji rytmicznej, w której umiejętności i szybkość są najważniejsze. gra. I zadecydować, kto król kanapy naprawdę jest, przywróciliśmy tryb podzielonego ekranu, aby rozpalić zabawę ze znajomymi.

Monster Energy Supercross — oficjalna gra wideo 6

Niezwykle docenione w poprzednich rozdziałach edytory kasków i torów dadzą naszej społeczności szansę na dzielenie się swoimi dziełami online i na różnych platformach, podczas gdy dwa nowe ważne dodatki poprawią wrażenia z gry wieloosobowej: pełna gra międzyplatformowa umożliwi dobieranie graczy online na każdym system konsoli, a nowy system rankingowy będzie stale śledził osiągnięcia online. A więc pełny gaz i wejdź na szczyt!

Monster Energy Supercross – oficjalna gra wideo 6 jest dostępny w przedsprzedaży na Xbox One i Xbox Series X|S i zawiera wszystkich zawodników i tory z oficjalnego sezonu 2022. Gra obsługuje również Smart Delivery.

Monster Energy Supercross 6 — zamów w przedsprzedaży

Xbox Live

Monster Energy Supercross 6 – Zamów w przedsprzedaży

Milestone Srl

59,99 USD

Błoto, pot, zabawa i adrenalina: znajdź w sobie jeźdźca i wskocz do akcji z Monster Energy Supercross 6! Przeżyj wszystkie emocje mistrzostw Monster Energy Supercross 2022 na oficjalnych motocyklach, zawodnikach i torach. Skorzystaj z szerokiej gamy ustawień, aby dostosować każdy szczegół swojej gry, swobodnie wybierając poziom realizmu i łatwość jazdy. W tym roku Supercross 6 prezentuje zupełnie nową i wyjątkową perspektywę – Twoją! Zamów w przedsprzedaży Monster Energy Supercross – oficjalną grę wideo 6 już teraz! Zdobądź pełną wersję gry i mnożnik kredytów, aby jeszcze bardziej przyspieszyć swoje postępy w grze, podwajając kredyty zdobyte na koniec każdego wyścigu! TWÓJ OSOBISTY TRENER Zostaw swój ślad w świecie Supercross z pomocą swojego trenera i mentora, legendarnego Jeremy’ego McGratha! Naucz się wszystkich jego sztuczek w Akademii Supercross i polegaj na jego naukach, aby osiągnąć szczyt mistrzostw w trybie kariery, który jest bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Odnoś sukcesy, imponuj sponsorom, ścigaj się w wyjątkowych rywalizacjach i zostań mistrzem świata Supercross! CHODZIMY NA JAZDĘ Z lotniska do kopalni, z góry na stadion, nowy Supercross Park oferuje wyjątkowe miejsca do zwiedzania na własną rękę lub z przyjaciółmi! Każdy obszar jest połączony torami Supercross i torami motocrossowymi, na których możesz ćwiczyć, wykonywać akrobacje lub po prostu podziwiać widoki. ATAK RYTMU Ty. Twój przeciwnik. Prosta droga. Wszystko inne jest zbyteczne. Otwórz przepustnicę i podążaj za prądem, aby jako pierwszy przekroczyć linię mety w nowym trybie Rhythm Attack. Udowodnij swoją wartość, wyścig po wyścigu, w turniejach pojedynczej eliminacji, które odbywają się w zapierających dech w piersiach miejscach, takich jak kaniony i lasy. TWOJE WYZWANIE, TWOJA PODRÓŻ Dostosuj każdą część swojej wspinaczki, aż zostaniesz mistrzem świata! Jedź na rowerze z ultrarealistycznym wyczuciem lub skorzystaj z pomocy w jeździe. W ten sposób zawsze będziesz mógł podejść do każdego wyścigu w stylu odpowiadającym Twoim potrzebom. Wybierz sposób rozwijania umiejętności jeźdźca i dostosuj każdy szczegół konfiguracji swojego motocykla. I to nie wszystko! Zbuduj swój idealny tor za pomocą Edytora torów, stwórz niepowtarzalny styl za pomocą Edytora kasków i dostosuj rowerzystę i rower dzięki szerokiej gamie akcesoriów. WYŚCIG ONLINE Przekrocz linię mety przed wszystkimi, wykonuj perfekcyjne manewry, przejedź setki kilometrów na rowerze – dzięki nowemu systemowi rankingów online możesz zdobywać punkty i wspinać się w rankingach za pomocą tych lub innych czynności, a nawet specjalizować się w te, które wolisz. A wszystko jest zintegrowane z nową funkcją cross-play, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi na dowolnej konsoli!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/14/monster-energy-supercross-the-official-videogame-6-available-for-pre-order/