Mój czas w Portia: kompletny przewodnik dla początkujących

Odkryj My Time at Sandrock: grę wideo, która przeniesie Cię do świata, w którym koty są honorowymi członkami straży miejskiej i gdzie każda ulica jest udekorowana świątecznie. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy stałym bywalcem, to miasto powita Cię ciepło i zaoferuje wyjątkowe wrażenia z gry

Znana kontynuacja

My Time at Sandrock stanowi kontynuację gry My Time at Portia i wprowadza nas do fascynującego pustynnego miasta. Podobnie jak jej poprzedniczka, gra zaprasza Cię do przyczynienia się do ulepszenia i rozwoju miasta poprzez budowanie obiektów i budowanie relacji. Gdy opanujesz tworzenie przedmiotów i zarządzanie misjami, będziesz mógł w pełni wykorzystać 75 godzin rozgrywki, jakie oferuje My Time at Sandrock.

Przygoda na pustyni

Gra wykorzystuje pustynne położenie, oferując unikalne wyzwania, takie jak zarządzanie zasobami drewna i walka z pustynnieniem. Trzy wątki fabularne, skupiające się na obronie miasta, walce z pustynnieniem i tropieniu bandyty, zapewniają zróżnicowaną i ekscytującą rozgrywkę. Budowanie niezbędnych przedmiotów i walka z wrogami to sedno głównych misji gry.System walki, choć dość prosty, jest wciągający, a lochy są pełne oryginalnych wrogów.

Zróżnicowane zadania i ujmujące postacie

Oprócz głównego wątku fabularnego bogatą i różnorodną zawartość oferują liczne zadania poboczne. Różni mieszkańcy Sandrock są liczni, różnorodni i ujmujący, a poznanie wszystkich ich historii zajmie ci trochę czasu. Mając do dyspozycji ponad 45 postaci, z którymi możesz się spotkać i nawiązać kontakt, w tym rozwijającym się mieście nie będziesz się nudzić.

Krótko mówiąc, My Time at Sandrock może poszczycić się oferowaniem spójnych i wciągających wrażeń z gry, odkrywając na nowo kody gry budowlanej, oferując jednocześnie przygodę bogatą w zwroty akcji i kolorowe postacie. Ta gra z pewnością będzie obowiązkowa dla fanów gier o zarządzaniu i budowaniu.

Źródło: www.ign.com