Mody do Star Wars dla Starfield: Szturmowcy, statki kosmiczne i wiele więcej!

Starfield, najnowsza kosmiczna gra RPG od Bethesdy, wzbudziła zainteresowanie modderów, którzy bawią się tworzeniem wszelkiego rodzaju dziwnych i wspaniałych modów, a także praktycznych ulepszeń poprawiających wrażenia z rozgrywki. Zwróć się do Star Wars.

Imponująca konwersja

Najbardziej imponującą modyfikacją Star Wars dla Starfield jest konwersja do Galaktycznej Wojny Secesyjnej, stworzona przez kboykboya, która zamienia funkcjonariuszy policji United Colonies w szturmowców. Ta fantastyczna modyfikacja zastępuje modele munduru policyjnego UC precyzyjnym pancerzem Szturmowca, umożliwiając interakcję z NPC-ami tak, jakby byli agentami ochrony UC.

Źródło obrazu: NexusMods/kboykboy

Kboykboy ma duże plany dotyczące jego modyfikacji. Planuje zastąpić całą zbroję UC wersjami imperialnymi, całą zbroję Freestar wersjami Rebelii i zastąpić kilka broni bronią z Gwiezdnych Wojen. Dlatego rozumiemy, że dla Kboykboya dobrzy i źli bohaterowie w Starfield są jasno zdefiniowani.

„A po wydaniu Creation Kit, jeśli nadal będę pasjonował się Starfield, może pójdę jeszcze dalej” – dodał Kboykboy. Dzięki tym wszystkim modyfikacjom Starfield ryzykuje przekształcenie się w prawdziwą grę wideo Star Wars w przebraniu.

Statki kosmiczne Gwiezdnych Wojen w Starfield

Ale to nie wszystko. Istnieją mody do Starfield, które dodają statki kosmiczne z Gwiezdnych Wojen, takie jak Sokół Millennium, a także naszywkę na garnitur Sojuszu Rebeliantów, jeśli chcesz pochwalić się swoją lojalnością w grze.

Nie jest zaskoczeniem, że modderzy dodają do Starfield akcenty z Gwiezdnych Wojen. Poprzednie gry Bethesdy również były mocno modyfikowane z motywami Gwiezdnych Wojen. Starfield to prawdopodobnie najwspanialsza gra z serii Star Wars, jaką Bethesda kiedykolwiek stworzyła. Możemy spodziewać się, że modderzy wkrótce odtworzą w Starfield słynne postacie, miasta, a być może nawet planety z Gwiezdnych Wojen, gdy tylko Bethesda zaoferuje odpowiednie wsparcie w zakresie modowania.

Coruscant, ktoś?

Starfield: rosnący sukces

Starfield odniosło ogromny sukces od czasu swojej premiery i zgromadziło ponad sześć milionów graczy. To sprawia, że ​​jest to największa jak dotąd premiera gry Bethesdy. Gracze wymyślili, jak uodpornić statki na sztuczną inteligencję, znaleźli wiele ukrytych odniesień do innych gier, takich jak Skyrim, i wykorzystali tysiące ziemniaków, aby zaprezentować „oszałamiającą” fizykę gry.

Jeśli interesuje Cię modowanie Starfield, sprawdź nasz poradnik jak zainstalować mody Starfield. Ale jeśli dopiero zaczynasz, oto wszystko, co musisz wiedzieć o Starfield.

Źródło: www.ign.com