Mnóstwo prezentów: Świętujemy 12 lat DC Universe Online


Witamy w 2023 roku! Dziękujemy za kolejny pracowity rok Uniwersum DC w Internecie na Xboxie. Razem pokonaliśmy Mrocznych Rycerzy Perpetuy, szturmowaliśmy Podziemia Nerona z Czarnym Adamem i uratowaliśmy Wszechświat (dosłownie ponownie).

Nie dzwoni? Nie martw się. Cała nasza fabuła jest dostarczana w bezpłatnych odcinkach i nadal możesz wskoczyć do gry już teraz.


Darmowe prezenty dla graczy i członków


Nawiasem mówiąc, teraz jest bardzo dobry czas, aby wrócić do Gotham City i Metropolis, ponieważ 11 stycznia to 12. Uniwersum DC w Internecie.

Aby to uczcić, wszyscy gracze Xbox One i Xbox Series X|S mogą odebrać do końca stycznia rocznicowy pakiet podarunkowy zawierający przedmioty o wartości ponad 75 USD. Otrzymasz nowy sojusznik Batmana i postęp postaci CR333, dzięki którym twoja postać znajdzie się na odpowiednim poziomie, aby zagrać w nasz 42. odcinek, Legion of Doom.

Co więcej, wszyscy nasi członkowie otrzymają kolejny prezent z ponad 75 $ dodatkowych nagród. Prezent dla członka obejmuje Teal Textured Polymer Chroma Pack, pudełko pełne PD artefaktów, katalizatorów i pieczęci oraz 12 stabilizatorów — po jednym na każdy rok Uniwersum DC w Internecie.

Uniwersum DC w Internecie

Jeszcze nie jesteś członkiem? Zostań jednym z nich już dziś i odbierz te przedmioty do 31 stycznia 2023 r.


Powroty wydarzeń rocznicowych


Atak wydarzenia Anti-Monitor powraca w tym roku z nowymi przedmiotami. Szczególnie polecamy sprawdzić zaktualizowany strój Fate’s Faith oraz podstawowe przedmioty inspirowane Ścianą Źródła i posągi bossów. Udaj się do Anti-Matter Metropolis, aby sprawdzić swoje umiejętności w rajdzie Speed ​​Force Flux wraz z Flashem i profesorem Zoomem. Czy będziesz w stanie wysłać Anti-Monitor o kolejny rok w przyszłość?

Uniwersum DC w Internecie

Mamy nadzieję, że tak, ponieważ szykuje się rok 2023, który przyniesie trzy nowe odcinki oraz zupełnie nowych sojuszników, artefakty, system emotek i właśnie tym możemy się teraz podzielić. Pamiętaj, aby śledzić nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco ze wszystkim, co zmierza w Twoją stronę.

Uniwersum DC w Internecie

Pobierz i graj za darmo już dziś


Uniwersum DC w Internecie jest darmowa dla wszystkich graczy Xbox One i Xbox Series X|S. Dostęp do wszystkich odcinków jest bezpłatny dla wszystkich, więc możesz grać razem ze znajomymi bez względu na zawartość. Po rozpoczęciu gry wybierz swoją moralność, mentora i moce, których użyjesz w walce. Następnie stwórz i dostosuj swoją wyjątkową postać, aby rozpocząć przygody w kultowym uniwersum DC!

Aby uzyskać dodatkowe informacje o zawartości i przewodniki na początek DCUOodwiedź nas na stronie DCUniverseOnline.com.

Uniwersum DC w Internecie

Xbox Live

Uniwersum DC w Internecie

Daybreak Game Company, LLC


781

DC Universe™ Online jest teraz na Xbox One! Dołącz do tysięcy innych graczy w tej darmowej, ogromnej sieciowej grze akcji osadzonej w popularnym uniwersum DC Comics. Wybierz swoją stronę — bohatera lub złoczyńcę — i stwórz swoją postać, aby doświadczyć prawdziwej walki, walcząc u boku legendarnych postaci, takich jak Batman, Wonder Woman, Superman, Lex Luthor i Circe, i przeciwko nim. Wskocz i eksploruj DC Universe; spaceruj po ciemnych ulicach Gotham City, badaj tajemnice futurystycznego pejzażu Metropolis i podróżuj do legendarnych miejsc, takich jak Arkham Asylum i Strażnica. Wersja DC Universe Online na konsolę Xbox One zawiera następujące elementy: – Przedmioty dostępne wyłącznie na konsolę Xbox One: wzmocniony emblemat postaci + wzmocniona peleryna + aura pary! Zostań częścią naszej kwitnącej społeczności na DCUniverseOnline.com! Pamiętaj, że pobieranie zajmuje około 35 GB i może zająć kilka godzin, ale warto czekać! Wymagania dotyczące przepustowości mogą przekraczać 192 Kb.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/12/gifts-galore-celebrating-12-years-of-dc-universe-online/