Miraculous: Rise of the Sphinx wszedł do akcji w tym tygodniu


Paryż potrzebuje bohatera… lub dwóch! Cudowny: Powstanie Sfinksainspirowany ukochanym animowanym serialem telewizyjnym „ZAG Heroez Cudowny – Opowieści Biedronki i Czarnego Kota”, pozwala wcielić się w tytułowych bohaterów Biedronka i Czarny Kot. Gdy gra się otworzy, musisz powstrzymać Pigeon Mana przed spowodowaniem chaosu na ulicach Paryża. Unikaj atakujących gołębi i przeciwdziałaj jego atakom, aby go pokonać, gdy odkryjesz nowy złowieszczy spisek w Cudownym wszechświecie.

Władca Ciem i jego przebiegli kumple opracowali plan uwolnienia gigantycznego potwora na Paryż, a ty musisz go zgnieść, zanim będzie za późno. Zanurz się w magicznym świecie Miraculous i zmierz się z niesławnymi i nigdy wcześniej nie widzianymi wrogami z serii. Wzmacniaj swoich bohaterów podczas podróży i ulepszaj jojo Biedronki i kostur Czarnego Kota, aby wyprowadzać potężne ataki na fale złych kumpli. Gdy opanujesz umiejętności obu postaci, spróbuj swoich sił w pokonaniu największego zła: Sfinksa!

Cudowny: Powstanie Sfinksa

Czym byłaby ta gra bez kultowego złoczyńcy? Sfinks ujawnił ci się jako twoje ostateczne wyzwanie, ale jest wiele przeszkód, które powstrzymują cię przed pokrzyżowaniem jego głównego planu. Będziesz musiał podbić Clonikę, Gamera, Weredad i wiele innych przed ostatecznym starciem.

Cudowny: Powstanie Sfinksa

Rozbujaj się lub wskocz do akcji na dachy Paryża. Walcz i platformuj, aby przejść przez sześć kultowych rozdziałów. Poznaj ulice Paryża jako alter ego Biedronki i Czarnego Kota: Marinette i Adrien. Spotkaj się ze znajomymi, aby przeżyć wyjątkowe chwile z historii i zobacz kultowe krajobrazy, w tym wieżę Eiffla, katedrę Notre Dame, lokalne targi, kawiarnie i oczywiście niesławne College Francoise Dupont.

Cudowny: Powstanie Sfinksa

Granie solo to nie twoja bajka? Następnie połącz siły z przyjacielem, bratem, siostrą lub rodzicem i każdy z nich wciel się w postać jednego z kultowych bohaterów. Ciesz się tym wciągającym światem razem i doświadczaj radości z serialu, przeskakując przez Paryż, a przy odrobinie szczęścia pokonaj największe zło, Sfinksa.

Nauczyć się więcej o Cudowny: Powstanie Sfinksaodwiedź Miraculousgame.com.

Miraculous: Rise of the Sphinx Ultimate Edition

Xbox Live

Miraculous: Rise of the Sphinx Ultimate Edition

GameMill Rozrywka


4


59,99 USD

49,79 zł

Bądź silny… bądź odważny… bądź cudowny! Paryż potrzebuje bohatera! Po raz kolejny miasto świateł ma kłopoty, gdy staje w obliczu nowego zagrożenia — najbardziej groźny potwór, jaki kiedykolwiek powstał, przejmie kontrolę! Wcielając się w postacie znanej na całym świecie superbohatera Biedronki i Czarnego Kota, musisz odkryć diabelski plan wymyślony przez arcyłotra Władcę Ciem — i zgnieść go! Zanurz się w magiczny świat Miraculous i rozwijaj swoje supermoce, rozpoczynając swoją największą podróż! Przekształć się w Ultimate Edition z podstawową grą Miraculous: Rise of the Sphinx i 3 ekskluzywnymi kostiumami! Oszacuj ulice Paryża w wielkim stylu dzięki 2 ekskluzywnym kostiumom Biedronki i 1 kostiumowi Czarnego Kota. Kluczowe cechy gry: • Epicka przygoda! Zanurz się w oryginalnej historii, przejmując kontrolę nad ulubionymi bohaterami wszystkich, Biedronka i Czarny Kot. • Połączyć siły! Poczuj dreszczyk emocji pracy zespołowej, walcząc razem ze złoczyńcami i usuwając zło akumy w lokalnej kooperacji. • Więcej złoczyńców! Stań twarzą w twarz ze znajomymi złoczyńcami Władcą Ciem, Gamerem, Weredadem i Mr. Pigeonem, a także kilkoma nowymi wrogami! • Odkrycie! Przemierzaj ulice Paryża jako Marinette i Adrien i odkryj historię Biedronki i Czarnego Kota ich alter ego. • Super gadżety! Użyj szybko miotającego się jojo Biedronki i magicznej, wszechstronnej laski Czarnego Kota, aby huśtać się lub wskoczyć do bitwy! Ulepsz gadżety, aby odblokować nowe potężne ruchy! • Mistrzu Fu! Odwiedź swojego przyjaciela i mentora Mistrza Fu, którego mądre słowa pomogą ci nauczyć się nowych mocy. • Sklep Kwami: odkryj wiele skarbów sklepu Kwami, odblokowując nigdy wcześniej nie widziane grafiki, muzykę i nie tylko. • Quest przyjaźni: jako Marinette i Adrian musisz spotkać się ze znajomymi, aby uzyskać wskazówki, jak rozwinąć historię i odblokować wyjątkowe chwile przyjaźni.

Cudowny: Powstanie Sfinksa

Xbox Live

Cudowny: Powstanie Sfinksa

GameMill Rozrywka


4


49,99 USD

39,99 USD

Bądź silny… bądź odważny… bądź cudowny! Paryż potrzebuje bohatera! Po raz kolejny miasto świateł ma kłopoty, gdy staje w obliczu nowego zagrożenia — najbardziej groźny potwór, jaki kiedykolwiek powstał, przejmie kontrolę! Wcielając się w postacie znanej na całym świecie superbohatera Biedronki i Czarnego Kota, musisz odkryć diabelski plan wymyślony przez arcyłotra Władcę Ciem — i zgnieść go! Zanurz się w magiczny świat Miraculous i rozwijaj swoje supermoce, rozpoczynając swoją największą podróż! Kluczowe cechy gry: • Epicka przygoda! Zanurz się w oryginalnej historii, przejmując kontrolę nad ulubionymi bohaterami wszystkich, Biedronka i Czarny Kot. • Połączyć siły! Poczuj dreszczyk emocji pracy zespołowej, walcząc razem ze złoczyńcami i usuwając zło akumy w lokalnej kooperacji. • Więcej złoczyńców! Stań twarzą w twarz ze znajomymi złoczyńcami Władcą Ciem, Gamerem, Weredadem i Mr. Pigeonem, a także kilkoma nowymi wrogami! • Odkrycie! Przemierzaj ulice Paryża jako Marinette i Adrien i odkryj historię Biedronki i Czarnego Kota ich alter ego. • Super gadżety! Użyj szybko miotającego się jojo Biedronki i magicznej, wszechstronnej laski Czarnego Kota, aby huśtać się lub wskoczyć do bitwy! Ulepsz gadżety, aby odblokować nowe potężne ruchy! • Mistrzu Fu! Odwiedź swojego przyjaciela i mentora Mistrza Fu, którego mądre słowa pomogą ci nauczyć się nowych mocy. • Sklep Kwami: odkryj wiele skarbów sklepu Kwami, odblokowując nigdy wcześniej nie widziane grafiki, muzykę i nie tylko. • Quest przyjaźni: jako Marinette i Adrian musisz spotkać się ze znajomymi, aby uzyskać wskazówki, jak rozwinąć historię i odblokować wyjątkowe chwile przyjaźni.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/28/miraculous-rise-of-the-sphinx-vaulted-into-action-this-week/