Minit Fun Racer – gra zręcznościowa na Switch z 100% zysków dla celów charytatywnych

Minit Fun Racer: gra zręcznościowa, która pomaga potrzebującym

Jeśli lubisz małe, zabawne gry zręcznościowe, to Minit Fun Racer z pewnością przypadnie Ci do gustu. Gra ta pozwoli Ci na prowadzenie uroczej małej hulajnogi, zbieranie monet, wykonywanie skoków i osiąganie różnych unikalnych celów po drodze. Co więcej, cały dochód z gry zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

100% zysków na cele charytatywne

Minit Fun Racer to osobliwa mała gra wyścigowa, w której 100% zysków dewelopera i Devolvera idzie bezpośrednio na cele charytatywne. Na zawsze. W tej chwili nie wiadomo dokładnie, która organizacja charytatywna jest obecnie wybrana, jednak zgodnie z artykułem z Polygon w 2021 roku zespół planował rotację i darowizny na rzecz różnych organizacji.

Zagraj i pomóż potrzebującym

Minit Fun Racer to efekt współpracy Kitty Calis, Jana Willema Nijmana, Jukio Kallio i Dominika Johanna. Ceny gry są bardzo przystępne – tylko 2,99 USD / 2,69 GBP. Kupując ją, nie tylko pobawisz się i zrelaksujesz, ale również wesprzesz osoby potrzebujące. Gra jest dostępna w sklepie internetowym Switch.

Polecane przez Nintendo Life

Nintendo Life poleca tę grę fanom gier zręcznościowych. W Minit Fun Racer będziesz lawirować między ruchem ulicznym na uroczej małej hulajnodze, zbierając monety, szybując w powietrzu i osiągając różne unikalne cele po drodze. Gra jest bardzo prosta i łatwa w obsłudze dla każdego. Wskocz na hulajnogę i ciesz się zabawą.

Brać się do rzeczy! Minit Fun Racer to osobliwa mała gra wyścigowa, w której 100% zysków dewelopera i Devolvera idzie bezpośrednio na cele charytatywne. Na zawsze. Wskocz na hulajnogę w kręty ruch uliczny tętniącego życiem miasta i gruz pokryty piaskiem jałowej pustyni w samą porę, aby obejrzeć zachód słońca. Zaprzyjaźnij się z lokalnym sklepikarzem, ścigaj monety, wykonuj duże skoki i osiągaj zabawne cele na każdym okrążeniu, dopóki nie zobaczysz wszystkiego! Minit Fun Racer to efekt współpracy Kitty Calis, Jana Willema Nijmana, Jukio Kallio i Dominika Johanna.

Czy kupisz Minit Fun Racer w sklepie internetowym Switch? Zapnij pasy i daj nam znać w komentarzach.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2023/05/minit-fun-racer-is-cheap-and-cheerful-with-all-proceeds-going-to-charity.