Minecraft jest teraz dostępny w Game Pass na PC!


Minecraft jest teraz dostępny w Game Pass na PC! Od dzisiaj abonenci Game Pass korzystający z Windows 10 i 11 po raz pierwszy uzyskują dostęp do Bedrock i Java Edition razem, ponieważ Minecraft: Pakiet PC! Moja ulubiona część? Jako gracz na PC, zdobycie Minecrafta przez Game Pass oznacza, że ​​będziesz mógł grać krzyżowo z dowolnym innym Minecrafterem, niezależnie od platformy! Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać grę do uruchomienia w zależności od tego, z kim chcesz grać.

Ale możesz pomyśleć, przełączanie się między dwiema grami będzie trochę niewygodne, nie chcę tego robić! W takim razie pozwól mi się uspokoić, ponieważ wprowadzamy specjalną funkcję – zunifikowany program uruchamiający Minecraft! Zamiast mieć oddzielne programy uruchamiające dla Bedrock i Java Edition, będziesz mógł uruchomić obie wersje Minecrafta z jednego programu uruchamiającego grę. W (bardzo subiektywnej) skali wygody od jednego (zakupy dopasowanych spodni przez Internet) do dziesięciu (dostawa artykułów spożywczych do domu), jest to rzadka dziesiątka i nie mówię tego lekko. Również krojony chleb jest przereklamowany i przyjechałem wygrać na tym wzgórzu.

I masz to! Minecraft nigdy nie był łatwiejszy do grania na PC i jestem pewien, że spodoba ci się tak samo jak ja. Do tej pory po prostu przełączałem się między dwiema edycjami i zastanawiałem się, jakie to proste. A teraz, jeśli mi wybaczysz, muszę dowiedzieć się, kto wpadł na ten pomysł, żebym mógł je zakopać w poczcie od fanów.Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/11/02/minecraft-pc-bundle-now-available-with-game-pass-for-pc/