Microsoft ujawnia szczegóły kolejnej prezentacji Xbox: Gears of War, Call of Duty i nie tylko!

W czerwcu Microsoft organizuje Xbox Games Showcase, a nowy raport ujawnia, czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu – w tym nowej gry Gears of War i zapowiedzi kolejnego Call of Duty.

Nowa gra Gears of War i zapowiedź kolejnego Call of Duty

Według The Verge, które powołuje się na „źródła zaznajomione z planami na [Microsoft] „. Poprzednie plotki sugerowały, że będzie to nowa gra Black Ops.

Jeśli chodzi o samą prezentację, Microsoft planuje zaprezentować nową odsłonę serii Gears of War, co potwierdza The Coalition, czyli studio tworzące gry Gears.

Harmonogram wypadów

Gra Indiana Jones and the Great Circle firmy MachineGames ma zostać wydana w grudniu 2024 r., a Microsoft planuje wypuszczać jedną dużą grę miesięcznie aż do jej premiery. Premiera dodatku Starfield Shattered Space planowana jest na wrzesień, następnie Call of Duty pod koniec października, a następnie Avowed i Microsoft Flight Simulator 2024 w listopadzie.

Oczekuje się, że tegoroczna edycja Xbox Games Showcase obejmie więcej gier niż w roku 2023 i będzie zawierała szczegółowe informacje na temat premier planowanych na rok 2025. Czas pokaże, czy długo oczekiwany restart Fable znajdzie się na liście.

Data emisji i Direct „zredagowane”

Tegoroczna wystawa Xbox Games Showcase odbędzie się 9 czerwca o godzinie 18:00 czasu brytyjskiego, a zaraz po niej odbędzie się Microsoft Direct, który wciąż jest dość tajemniczy.

Źródło: www.eurogamer.net