Microsoft przedstawia Sebile: kontroler Xbox z akumulatorem, funkcjami mobilnymi i głośnikami

Odkryj najnowsze przecieki dotyczące nowego kontrolera do kolejnej konsoli Microsoftu! Dokumenty sądowe ujawniają aktualizację średniej generacji z innowacyjnym designem i ulepszonymi funkcjami. Kontroler ten, nazwany Sebile, jest wyposażony w wymienną baterię, nowe funkcje mobilne i akcelerometr. Ale to nie wszystko…

Innowacyjne funkcje

Kontrolera Sebile można używać z wieloma urządzeniami dzięki łączności Bluetooth 5.2 i bezpośredniemu połączeniu z chmurą. Oprócz wygodnych funkcji, takich jak ładowanie akumulatora, cichsze przyciski i joysticki, kontroler ten posiada system dotykowy VCA, który może również pełnić funkcję głośników. Dodatkowo posiada akcelerometr pozwalający kontrolować ruchy żyroskopowe. Pierwszy kontroler Xbox!

Niestety dokumenty nie precyzują, które gry będą korzystać z tej funkcji. Będziesz jednak mógł po prostu podnieść kontroler, aby go aktywować.

Dokumenty, które wyciekły, podkreślają również trwałość kontrolera, który będzie wyposażony w ładowalny i wymienny akumulator. Microsoft kładł nacisk na wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu i zmniejszoną ilość żywicy, ale w dokumentach, które wyciekły, nie podano szczegółów, które elementy są poddawane recyklingowi. Łatwiejszy jest także demontaż i naprawa tego sterownika w porównaniu do poprzednich modeli.

Personalizacja i zmiany

Podobnie jak obecna seria Xbox Można go także spersonalizować w Xbox Design Lab. Ponadto w przygotowaniu jest także wersja Elite.

Należy zauważyć, że informacje te mogą być nieaktualne w momencie faktycznego wprowadzenia danych przez administratora na rynek lub mogą w ogóle nie pojawić się na rynku. W dokumentach, które wyciekły, wspomina się także o planach Microsoftu dotyczących nowych modeli konsoli Xbox, w tym modelu wyłącznie cyfrowego o nazwie Brooklin. Omawiają także szczegóły dotyczące kolejnej generacji konsol, jak planowana na 2028 rok hybrydowa konsola chmurowa.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat tego rewelacyjnego kontrolera i przyszłych produktów firmy Microsoft!

Źródło: www.gamespot.com