Microsoft Flight Simulator świętuje doniosły kamień milowy i wydanie 40th Anniversary EditionNajdłużej działająca franczyza firmy Microsoft od 40 lat inspiruje i urzeka entuzjastów lotnictwa i profesjonalistów na całym świecie.


Dziś świętujemy ekscytującą historię lotnictwa, wypuszczając na rynek Symulator lotu Microsoft 40ten Edycja Rocznicowa, najbardziej zaawansowana wersja tej ukochanej serii. Wśród wielu funkcji zawartych w tej aktualizacji jest realistyczny samolot pasażerski Airbus A310-300, renderowany z oszałamiającą dokładnością. Edycja 40th Anniversary Edition zawiera również, po raz pierwszy od wydania platformy w 2006 roku, helikoptery i szybowce, które działają z niesamowitym, realistycznym realizmem.

Przedstawiamy również siedem słynnych samolotów historycznych: Wright Flyer z 1903 r., Curtiss JN-4 Jenny z 1915 r., Ryan NYP Spirit of St. Louis z 1927 r., Douglas DC-3 z 1935 r., piękny Grumman G-21 Goose z 1937 r., 1947 Havilland DHC-2 Beaver i słynny 1947 Hughes H-4 Hercules „Spruce Goose”, największy wodnosamolot i drewniany samolot, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Dodaliśmy również cztery klasyczne lotniska, w tym Meigs Field w Chicago, tradycyjne lotnisko macierzyste dla Symulator lotu Microsoft franczyzowa.

To niesamowicie ekscytująca aktualizacja upamiętniająca historię lotnictwa, wprowadzająca znaczące postępy techniczne w dynamice lotu i symulacji oraz zawierająca dwa nowe typy samolotów (szybowce i śmigłowce) — wszystko po to, by zachwycić naszą społeczność i pokazać piękno i dreszczyk emocji związanych z lataniem!

Podsumowując, Symulator lotu Microsoft 40th Anniversary Edition zawiera następującą zupełnie nową zawartość:

  • 1 prawdziwy samolot pasażerski Airbus A310
  • 2 śmigłowce i 14 heliportów
  • 2 szybowce i 15 lotnisk szybowcowych
  • 7 słynnych historycznych samolotów, w tym Hughes H-4 Hercules (znany również jako Świerkowa Gęś)
  • 4 klasyczne lotniska komercyjne
  • 24 klasyczne misje z przeszłości serii

Sprawdź swoje umiejętności pilotażu, stawiając czoła wyzwaniom związanym z jazdą w termice bez napędu, sterując samolotem ze skrzydłami wirnika nad gęstymi miejskimi pejzażami, ulepszoną symulacją atmosfery w czasie rzeczywistym i żywą pogodą w dynamicznym i tętniącym życiem świecie. Stwórz swój plan lotu do dowolnego miejsca na świecie. Dołącz do nas w świętowaniu nagradzanej serii z Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition, pełen nowych funkcji, samolotów i treści, które obejmują historię lotnictwa. Niebo woła!

Sprawdź Symulator lotu Microsoft 40ten Edycja Rocznicowa dziś dostępna jako bezpłatna aktualizacja dla obecnych graczy. Dla nowych simmersów 40ten Edycja Rocznicowa jest idealnym punktem wejścia do franczyzy.

Symulator lotu Microsoft 40ten Edycja Rocznicowa jest dostępny na Xbox Series X|S i PC z Xbox Game Pass, PC Game Pass, Windows i Steam, a także na Xbox One i obsługiwane telefony komórkowe, tablety i komputery o niższej specyfikacji za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Symulator lotu Microsoftbądź na bieżąco @MSFSOfficial na Twitterze.

Symulator lotu Microsoft

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Symulator lotu Microsoft

Xbox Game Studios


360

Ulepszone dla Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Microsoft Flight Simulator to kolejna generacja jednej z najbardziej lubianych serii symulacyjnych. Od lekkich samolotów po szerokokadłubowe odrzutowce, lataj bardzo szczegółowymi i oszałamiającymi samolotami w niewiarygodnie realistycznym świecie. Stwórz swój plan lotu i lataj w dowolne miejsce na świecie. Ciesz się lataniem w dzień lub w nocy i zmierz się z realistycznymi, trudnymi warunkami pogodowymi.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/11/microsoft-flight-simulator-celebrates-milestone-release-of-40th-anniversary-edition/