Metroid Prime 4: zbliża się premiera na nowej konsoli Nintendo

Metroid Prime 4: długo oczekiwana gra

Od premiery w 2017 roku Metroid Prime 4 jest grą, na którą fani serii z niecierpliwością czekali. Po ponownym uruchomieniu pięć lat temu projekt jest teraz w rękach Retro Studios, pod nadzorem producenta Kensuke Tanabe. Choć gra pierwotnie planowana była na Nintendo Switch, ostatecznie może trafić na następną generację konsoli Nintendo.

Rzeczywiście, firma niedawno ogłosiła, że ​​zaprezentuje „następcę” Nintendo Switch w bieżącym roku finansowym. Pozostawia to wątpliwości co do gier, które będą towarzyszyć premierze nowej konsoli, a Metroid Prime 4 może tam być.

Jednak pomimo tych zapowiedzi oficjalna data premiery Metroid Prime 4 pozostaje nieznana, a gra wciąż czeka na dalsze informacje. Nintendo zorganizuje prezentację Direct w czerwcu przyszłego roku, skupiając się na nadchodzącej ofercie oprogramowania dla Switcha w drugiej połowie 2024 roku, nie wspominając o następcy konsoli.

Twoja opinia na temat Metroid Prime 4

Co sądzisz o dotychczasowych postępach Metroid Prime 4? Czy myślicie, że objawienie jest już blisko? Podziel się swoją opinią w komentarzach.

Powiązane gry

Liam jest redaktorem wiadomości i recenzentem Nintendo Life i Pure Xbox. Mając ponad 15-letnie doświadczenie w grach, jest wieloletnim fanem Mario i Master Chiefa. Ma także bezwarunkową miłość do Sonic the Hedgehog.

Źródło: www.nintendolife.com