Metroid Prime 4: Nowe szczegóły od Retro Studios

Metroid Prime 4: Nowe szczegóły na temat dewelopera Retro Studios

Odkąd Metroid Prime Remastered pojawił się na Switchu, fani Metroida czekają na kolejne wieści dotyczące serii. Dziś mija sześć lat, odkąd Nintendo ogłosiło, że Metroid Prime 4 jest w fazie rozwoju dla Switcha, ale wydaje się, że za kulisami nadal mogą zachodzić pewne zmiany.

Najnowsze odkrycie wskazuje na to, że Retro Studios poszukuje obecnie artysty VFX, animatora, starszego artysty środowiska zewnętrznego oraz chce obsadzić kilka innych stanowisk. Wszystkie oferty pracy zawierają jednak wiersz „Ogłoszone przez Nintendo w styczniu 2019 r. Retro Studios jest obecnie w trakcie opracowywania Metroid Prime 4 na konsolę Nintendo Switch”.

W styczniu 2019 r. Nintendo oficjalnie ogłosiło, że prace nad Metroid Prime 4 zostały złomowane i ponownie uruchomione, a Retro Studios powróciło, aby przywrócić projekt na właściwe tory.

Chociaż nie ma oficjalnych ogłoszeń, wydaje się, że coś się dzieje za kulisami. Czy Retro Studios zatrudnia nowych pracowników do projektu Metroid Prime 4? Czy może do czegoś innego?

Jedno jest pewne – fani serii Metroid z niecierpliwością czekają na kolejne wieści na temat gry. Kiedy doczekamy się premiery Metroid Prime 4? Czas pokaże.

Źródło: Nintendo Life.