Metal: Hellsinger dodaje nowe skórki broni i poziomy trudności, premiera na PS4 i Xbox One już dziś


Po części Doom i po części gra rytmiczna, Metal: Hellsinger zachwyciła nas, gdy została uruchomiona we wrześniu. Uwielbialiśmy zabijać najgroźniejsze demony piekła w tle chrupiących gitarowych riffów, podwójnych uderzeń perkusji i strzelistych wokali niektórych z najbardziej płodnych artystów metalowych. Dzisiaj deweloper The Outsiders i wydawca Funcom ogłosili falę nowości, w tym kamień milowy w sprzedaży, nową bezpłatną aktualizację tytułu oraz premierę gry na konsolach ostatniej generacji.

Od dzisiaj Metal: Hellsinger jest dostępne na PlayStation 4 i Xbox One. Gra została pierwotnie ogłoszona na te platformy podczas pierwszego ujawnienia w 2020 roku, ale wersje ostatniej generacji zostały ostatecznie anulowane. Teraz posiadacze konsol poprzedniej generacji mają dostęp do tej pełnej demonów i bestii przygody.

Studio ogłosiło również nową łatkę 1.5, która dodaje nowy najwyższy poziom trudności o nazwie Archdevil, a także nowe skórki broni i kombinacje. Arcydiabeł wznosi się na szczyt hierarchii trudności w Metal: Hellsinger, wyprzedzając trzy wcześniej istniejące ustawienia: Baranka, Kozę i Bestię. Na poziomie trudności Arcydiabeł gracze zmierzą się z silniejszymi demonami i nie będą mieli na czym polegać. Oprócz nowego ustawienia trudności gracze mogą również spodziewać się spotkania z nowym elitarnym serafinem.

Aby pomóc graczom w tych nowych wyzwaniach, deweloper wprowadził nowe kombinacje w aktualizacji tytułu 1.5, a wykonywanie określonych czynności w kolejnych uderzeniach zapewnia dodatkową furię i wyższe wyniki. Outsiders daje również graczom nowe powody do powrotu do przygody, ponieważ każda mapa ma teraz jeden ukryty herb do zebrania na każdym poziomie trudności (w tym nowe ustawienie Arcydiabeł). Gdy zbierzesz wystarczającą ilość, odblokujesz nowe skórki broni.

Wreszcie, aby uczcić kamień milowy w postaci dotarcia do miliona graczy i nominacji podczas dzisiejszego The Game Awards, The Outsiders zawiera nową cyfrową książkę z grafikami, która jest dostępna w grze dla wszystkich graczy. Możesz zobaczyć jedną grafikę koncepcyjną z tej cyfrowej książki graficznej powyżej.

Metal: Hellsinger jest dostępne na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass, tytuł jest obecnie dołączony do Twojej subskrypcji. Możesz dowiedzieć się więcej o rytmicznej strzelance w naszej recenzji z września.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/08/metal-hellsinger-adds-new-weapon-skins-and-difficulty-setting-launches-on-ps4-and-xbox