Metal Gear Solid Delta: Snake Eater i Silent Hill 2 Remake mogłyby ukazać się w tym roku

Remake’ów spodziewanych w tym roku

Jak wynika z nowego wydania i wideo z PlayStation, dwie z najbardziej oczekiwanych gier tego roku to Metal Gear Solid Delta: Snake Eater i Silent Hill 2 Remake. Obie gry wreszcie znalazły się na liście wielu tytułów, które pojawią się na platformie w 2024 roku, co jest świetną wiadomością dla fanów.

Remake Silent Hill 2: płynny postęp

Ostatnia aktualizacja dotycząca remake’u Silent Hill 2 pojawiła się w listopadzie, kiedy Bloober Team poprosił fanów o cierpliwość w oczekiwaniu na wieści. Społeczność miała pewność, że rozwój postępuje „płynnie” pomimo milczenia zespołu. Zespół Bloober Team wyraził także dumę z bycia częścią planów Konami dotyczących serii Silent Hill i obiecał intensywną pracę, aby zapewnić najwyższą jakość temu wyczekiwanemu remake’owi.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater: mieszane opinie

Jeśli chodzi o Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, w październiku ubiegłego roku ujawniono nowy film prezentujący materiał z gry. Choć aktor David Hayter wyraził zgodę na zwiastun, inni wyrazili pewne niezadowolenie ze starego stylu oryginalnej gry. Fani marki z niecierpliwością czekają na premierę tego remake’u.

Skontaktowaliśmy się z Bloober Team i Konami z prośbą o dodatkowy komentarz dotyczący daty premiery remake’u Silent Hill 2 i Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Wszelkie nowe informacje będziemy udostępniać najszybciej jak to będzie możliwe.

W międzyczasie możesz także dowiedzieć się o innych najbardziej ekscytujących grach roku 2024 w naszym artykule „Najbardziej ekscytujące gry roku 2024”.

Źródło: www.eurogamer.net