Metal Gear Scanlon: cała seria na YouTube za darmo

Seria Let’s Play Metal Gear Scanlon jest dostępna bezpłatnie na YouTube z okazji szesnastej rocznicy powstania witryny Giant Bomb. Seria ta prowadzona między innymi przez Drew Scanlona i Dana Ryckerta obejmuje główne tytuły Metal Gear Solid, od oryginalnej gry na PlayStation, przez Metal Gear Rising Revenance po The Phantom Pain. Ponieważ Scanlon nigdy wcześniej nie grał w Metal Gear, Ryckert pełni funkcję przewodnika. Każdy sezon jest publikowany w Internecie w postaci gigantycznego filmu trwającego kilka godzin, bez dodatkowego montażu.

Seria Metal Gear Scanlon na YouTube

Drew Scanlon, który do 2017 roku był pracownikiem Giant Bomb, jest obecnie znany na tym słynnym gifie jako „mrugający biały facet”. Obecnie pracuje w studiu tworzenia gier wideo Digital Eclipse. Ryckert jest dyrektorem kreatywnym w Giant Bomb.

Wiadomości na temat Metal Geara

Podczas prezentacji Xboxa ujawniono pełny zwiastun remake’u Snake Eater, zatytułowanego Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Ponadto oficjalny podcast Xbox przeprowadził wywiad z producentem Noriakim Okamurą na temat nowych funkcji i zmian w grze. W grze będą wykorzystywane przede wszystkim oryginalne głosy z klasycznej gry, chociaż na potrzeby remake’u nagrano kilka nowych wersów oryginalnej obsady.

Źródło: www.gamespot.com