Mediterranea Inferno: intensywny i stylowy horror roku 2023

Wydanie gry wideo Mediterranea Inferno na konsole

Jeśli szukasz odrobiny letniego słońca, aby odeprzeć zalegający mrok zimy, gra wideo Mediterranea Inferno może Cię zainteresować. Ta pełna emocji powieść wizualna, stworzona przez Lorenzo Redaelliego, twórcę Księcia Drogi Mlecznej, jest teraz dostępna na PlayStation, Xbox i Switch.

Intensywny i oszałamiający wizualnie horror

Gra Mediterranea Inferno zanurza nas w świat trzech młodych, modnych Mediolanczyków, którzy połączyli się ponownie po dwóch latach rozłąki z powodu ograniczeń związanych z pandemią COVID, aby wybrać się na trzydniowy wypad w upalny dzień w południowych Włoszech. Ta narracja szybko schodzi w koszmarny dół, oferując bezlitośnie queerową historię o przyjaźni i traumie po Covid-19, w której gracze mogą doprowadzić bohaterów do makabrycznych i makabrycznych rozwiązań.

Wciągające i wciągające wrażenia z gry

Jedną z unikalnych cech Mediterranea Inferno są sekwencje Fruit of Mirages, w których każdy chłopiec – określony przez gracza – rozpoczyna coraz bardziej halucynacyjną podróż w głąb swoich najgłębszych niepewności. Pomiędzy odurzającymi sekwencjami tańca disco i uderzającymi czarno-białymi retrospekcjami, połączenie zapadającej w pamięć ścieżki dźwiękowej Redaelli, powściągliwych krajobrazów dźwiękowych i hipnotycznych wizualizacji zapewnia wciągające i intensywne przeżycie.

Obowiązkowa rekomendacja dla miłośników gier wideo

Mediterranea Inferno to odważna, głęboka i często zabawna gra wideo, która eksploruje tematy odnalezienia się w wyobcowanych cieniach współczesnego życia. Dostępna za około 8 funtów na konsolach, jest także przeceniona o 66% na Steamie, co czyni ją prawdziwym faworytem. Nie wahaj się spróbować, nie pożałujesz.

Mediterranea Inferno – wyrazy uznania i zwiastun premierowy na konsolę

Źródło: www.eurogamer.net