Mecha break: dopasowana gra mecha dla wielu graczy

Zanurz się w spektakularnym świecie mechów dzięki Mecha break

Mecha break to gra o mechach dla wielu graczy, która zanurza Cię w epickim wszechświecie, z ogromnymi, kolorowymi mechami i dynamiczną walką. Odkryj wszystkie szczegóły tej ekscytującej gry, która zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry.

Dynamiczne bitwy mechów

Mechy w Mecha break to nie tylko masywne zbroje, ale także zwinne i szybkie maszyny bojowe. Poruszają się z wdziękiem i siłą, oferując spektakularne walki, w których każdy cios kończy się siłą. Gra oddaje esencję emocji towarzyszących bitwom mechów.

Z trzech trybów zaplanowanych na premierę Mecha break tylko dwa były dostępne w wersji alfa: tryb 3 na 3 i tryb 6 na 6. Obydwa kładą nacisk na rozpoznawalne struktury PvP i mają różne cele do przechwycenia i ukończenia. Jednak cele te nie zawsze są zrównoważone, co czasami może prowadzić do zbyt szybkiego zakończenia meczów.

Doświadczenie przypominające Halo

Wieloosobowe starcia w Mecha break mocno przypominają klimat gier z serii Halo. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybki czas reakcji, różnorodność celów czy układ mapy, gra wywołuje podobne wrażenia jak seria Halo, zapewniając znajome i ekscytujące wrażenia fanom strzelanek wieloosobowych.

Zróżnicowane tryby gry i wciągający postęp

W grze zastosowano dobrze zaprojektowany system postępów, oferujący regularne nagrody w systemie przypominającym przepustkę bojową. Oprócz tego gra zapowiada trzeci, wciąż tajemniczy tryb wieloosobowy, który powinien oferować wrażenia PvPvE na wzór bitew królewskich, tyle że z gigantycznymi mechami w roli wrogów.

Podsumowując, Mecha break oferuje ekscytującą walkę mechów, atmosferę przypominającą Halo, wciągający system postępów i obietnicę jeszcze bardziej ambitnego trybu wieloosobowego. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej nadchodzącej grze.

Źródło: www.ign.com