Mech RPG Megaton Musashi poziomu 5 trafi na platformę Free-to-Play na Switcha w grudniuAktualizacja nr 2 [Wed 16th Nov, 2022 05:15 GMT]: Level-5 opóźnił premierę gry o tydzień. Zamiast premiery 1 grudnia w Japonii, pojawi się teraz 8 grudnia. Wszystko to zbiegło się w czasie z wydaniem drugiego sezonu anime (przez Gematsu).


Aktualizacja [Sun 18th Sep, 2022 02:45 BST]: Level-5 potwierdził właśnie, że Megaton Mushashi X zostanie uruchomiony wyłącznie w Japonii 1 grudnia. Poniżej zwiastun i materiał z rozgrywki (za pośrednictwem Gematsu):


Oryginalny artykuł [Sat 2nd Jul, 2022 02:35 BST]: Level-5 – znany z takich seriali jak Professor Layton, Inazuma Eleven i Yo-kai Watch – ogłosił, że jego mechowa gra RPG Megaton Musashi będzie dostępna za darmo w Japonii tej jesieni.

Megatona Musashi X będzie zawierał sześć głównych aktualizacji treści, które Megaton Musashi otrzymał od czasu jego premiery na Switchu w 2021 roku, a także nowe treści. Obejmuje to fabularny sezon 2, bitwy online PvP, nowe mechy, postacie, broń i etapy (dzięki Gematsu).

Zapisy danych z oryginalnej gry zostaną przeniesione do Megaton Musashi X, a gracze, którzy to zrobią, będą mogli kupić specjalny zestaw przedmiotów zawierający ekskluzywnego mecha. Getter Robo i Mazinger Z dołączą również do darmowej wersji Megaton Musashi, która pojawi się jeszcze w tym roku.

Nie ma informacji o lokalizacji tej nowej wersji gry, ale jeśli coś się zmieni, damy Ci znać. Megaton Musashi wykracza również poza grę i towarzyszy jej anime, manga i różne inne towary w Japonii.

Czy chciałbyś zagrać w taką grę F2P? Grałeś ostatnio w jakieś inne gry poziomu 5? Powiedz nam poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/level-5s-mech-rpg-megaton-musashi-is-going-free-to-play-on-switch-this-december