Mavix i X-Chair: Krzesła gamingowe i biurka stojące w promocji!

Skorzystaj z wyprzedaży w Czarny Piątek w firmie Mavix i jej siostrzanej firmie X-Chair, które oferują zniżki na kilka krzeseł do gier i stojących biurek, a nawet bezpłatne akcesoria.

Rabat na krzesła

Wyprzedaż obejmuje 20% zniżki na krzesła gamingowe Mavix M4, M5, M7 i M9, a także krzesła biurowe X-Chair, takie jak X-Basic, XG-Wing i X-Tech Ultimate, żeby wymienić tylko kilka. Krzesła te kosztują od 300 do ponad 2000 dolarów. Redukcja o 20% może oznaczać oszczędności rzędu setek dolarów. Ponadto do każdego zakupu krzesła dołączona jest bezpłatna podkładka masująca Elemax (zwykle 129 USD).

Rabat na biurka stojące

Oferty specjalne nie ograniczają się do krzeseł. Możesz także uzyskać 10% rabatu na biurka stojące Mavix i X-Chair, takie jak biurko Mavix z blatem kokpitu lub biurko X-Chair z blatem 24-calowym, jeśli połączysz je z zakupem krzesła. Łącząc 10% zniżki na biurko stojące z 20% rabatem na krzesła i bezpłatną podkładkę do masażu Elemax, możesz zaoszczędzić kilkaset dolarów na nowej przestrzeni do domowego biura. Te specjalne oferty są dostępne w sklepach internetowych Mavix i X-Chair do 28 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Produkty te zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com