Master Detective Archives: Rain Code – Premiera na Nintendo Switch już w tym miesiącu!

Master Detective Archives: Rain Code wyjdzie na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu

W czerwcu Spike Chunsoft wyda Master Detective Archives: Rain Code na Nintendo Switch. Jednakże, jeśli zamówiłeś „Tajemniczą edycję limitowaną” i mieszkasz w Ameryce Północnej, nastąpiło niewielkie opóźnienie. Zamówienia tej wersji są teraz „oczekiwane do zrealizowania” do godziny 14 lipca 2023 r.

„Archiwa głównego detektywa: KOD DESZCZU” nie wpłyną na edycję standardową i wersje cyfrowe, które będą dostępne w pierwotnie ogłoszonym terminie – 30 czerwca 2023 r.

Pluszowy Shinigami był przyczyną niepowodzenia, a problem został już rozwiązany: „To niepowodzenie jest wynikiem nieoczekiwanego i nieuniknionego opóźnienia napotkanego podczas procesu odprawy celnej pluszaka Shinigami Spirited 6,5”. Ten problem celny został już rozwiązany.

Zespół Spike Chunsoft, Inc. kontynuuje ścisłą współpracę ze swoimi partnerami w celu przyspieszenia wydania Tajemniczej Edycji Limitowanej”.

Standardowa i cyfrowa wersja gry zostaną uruchomione w dniu 30 czerwca

Możesz sprawdzić naszą poprzednią relację, aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącej wersji. Czy będziesz grał w tę grę, gdy pojawi się jeszcze w tym miesiącu? Powiedz nam poniżej.

Powiązane gry

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi relacjonować najnowsze wiadomości dotyczące Nintendo i podziwiać swoją bibliotekę gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: Nintendo Life.