Master Chief zanurza się w Fall Guys w wyzwaniach Spartan Showdown


Nadszedł czas, w końcu to robimy, wielka Fasola-117… Nasz zespół w Fall Guys HQ jest tak podekscytowany współpracą z niesamowitą 343 Industries, aby wprowadzić Master Chief i wiele więcej do Błędnej Kopuły!

Przedstawiamy naszego ulubionego podoficera Jesienne chłopaki świat w najlepszy znany nam sposób, dzięki pełnemu akcji wydarzeniu w grze! Spartan Showdown będzie wypełniony po brzegi nowymi wyzwaniami, motywem kosmetycznym Fasoli-117, wielkimi wybuchami i możliwością odblokowania kultowego Purrfect Helmet.

Ale nie odbieraj mi tego, graj dla siebie! Wydarzenie Spartan Showdown jest dostępne od 30 czerwca do 4 lipca. Staw czoła wyzwaniom, zdobądź trochę gadżetów i podnieś poziom swojej garderoby do legendarnego.

Dzięki tej monumentalnej współpracy wprowadzamy również do sklepu Fall Guys bardzo fantazyjne kosmetyki! Masz ochotę na odrobinę Brute’a, a może wolisz grać jako sam John-117? Może nawet chcesz się bawić i być Gruntem? To tylko kilka z legendarnych przedmiotów, które trafiły do ​​sklepu, ale szybko zdobądź towar! Są dostępne tylko od 30 czerwca do 4 lipca!

Naprawdę cieszymy się, że sprowadzamy tak kultowe przedmioty Jesienne chłopaki, jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi, że możemy to zrobić dzięki tak chaotycznemu i zabawnemu wydarzeniu! Działając tylko przez 5 dni, zagraj w turniej Spartan Showdown za Jesienne chłopaki aby odblokować niesamowite nagrody i sprawdź Jesienne chłopaki sklep z polecanymi, ograniczonymi czasowo kosmetykami Bean-117.

Gotowy na powrót do Błędnej Kopuły? Do zobaczenia, 117.

Jesienne chłopaki

Xbox Live

Jesienne chłopaki

Epickie gry


717

Zapraszamy do nurkowania i unikania drogi do zwycięstwa w panteonie niezdarności. Nowicjusz czy zawodowiec? Solo czy impreza? Fall Guys zapewnia stale rozwijającą się, skoncentrowaną wesołość i zabawę. Jedyną rzeczą ważniejszą od wygrywania jest robienie tego tak niedorzecznie, jak to tylko możliwe. Chwyć najgłupszy kostium, jaki możesz i ustaw się w kolejce — serial zaraz się rozpocznie! Rywalizacja i współpraca: Przełączaj się między rywalizującymi wyzwaniami dla wszystkich i wyzwaniami kooperacyjnymi — lub zmierz się z Blunderdome z maksymalnie 3 znajomymi! Graj z przyjaciółmi: Fall Guys obsługuje rozgrywkę międzyplatformową, imprezy międzyplatformowe i postępy za pośrednictwem konta Epic Games. Ciągle ewoluująca zawartość: Gra pozostaje świeża dzięki wydarzeniom ograniczonym czasowo i nowym trybom gry. Każdy sezon niesie ze sobą nowe kostiumy, kolaboracje, przeszkody i sposoby gry. Chwalebnie konfigurowalny: Wybieraj spośród wielu kolorów, wzorów, kostiumów i tabliczek znamionowych. Rozkoszuj się zwycięstwami z modnymi uroczystościami i dziel się swoim talentem dzięki emotikonom! Pokazane przedmioty mogą wymagać osobnego zakupu w sklepie w grze i zależą od dostępności. Zawiera zakupy w grze.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/06/30/master-chief-dives-into-fall-guys-with-the-spartan-showdown-challenges/