Masowy wyciek dokumentów Xbox i Microsoftu: niepublikowane projekty, szczegóły wewnętrzne, rewelacje na temat przejęć i remasterów!

Wewnętrzne dokumenty Microsoftu i Xboxa wyciekły do ​​sieci, ujawniając e-maile, plany w fazie rozwoju i poufne szczegóły. Według doniesień Phil Spencer, szef Xbox, rozważał przejęcie Nintendo i Warner Bros. W pewnym momencie gry. Ponadto podobno trwają prace nad remasterami Fallouta 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion, a także konsolą hybrydową nowej generacji w 2028 roku.

Wyciek Xbox i Microsoft

Po tym wycieku w Internecie opublikowano kilka poufnych dokumentów. Początkowo w Internecie panowało zamieszanie, ale wkrótce odkryto, że Microsoft nieumyślnie dostarczył sądom federalnym nieocenzurowane dokumenty. W obliczu tej sytuacji Phil Spencer wydał krótkie oświadczenie na Twitterze.

„Widzieliśmy reakcje na stare e-maile i dokumenty, które wyciekły” – napisała Spencer. „Trudno jest patrzeć, jak praca naszego zespołu jest dzielona w ten sposób, ponieważ zaszło tak wiele zmian i jest tak wiele powodów do ekscytacji, teraz i w przyszłości. Kiedy będziemy gotowi, podzielimy się naszymi prawdziwymi planami. »

Bardziej szczegółowa odpowiedź

Bardziej szczegółową notatkę do pracowników Xbox przesłał także Phil Spencer. W nocie tej przyznaje, że ujawnione dokumenty są stare, a plany ewoluowały. Wyraża swoje rozczarowanie ujawnieniem tych poufnych informacji i zapewnia zespół, że wyciągną wnioski z tego zdarzenia, aby lepiej chronić informacje w przyszłości. Na zakończenie zachęca pracowników, aby skupili się na bieżących projektach i nadal zaskakiwali i zachwycali graczy.

[Note : Cette partie ne peut pas être réécrite car elle contient des détails spécifiques de l’auteur de l’article.]

Traktuj te informacje z ostrożnością

Phil Spencer upiera się, że te dokumenty i e-maile, które wyciekły, są stare i plany uległy zmianie. Zaznacza, że ​​„prawdziwymi planami” zostaną ujawnione, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność i nie uważać tych informacji za ostateczne.

[Source: The Verge]

Źródło: www.gameinformer.com