Masahiro Sakurai żartuje na temat samodzielnego grania w It Takes TwoTwórca Super Smash Bros., Masahiro Sakurai, znany jest z tego, że czasami gra jednocześnie dwie postacie w Smash Bros. przeciwko sobie. on jest zrobiłem to wiele razy wcześniej, w tym w Nintendo Direct, aby pokazać Banjo i Kazooie. Ale chociaż jest to niewątpliwie głupi sposób na granie w Smash, Sakurai zasugerował ostatnio, że może również grać w inne tego typu gry. Na przykład „Jak to trwa dwa”.

Kiedy It Takes Two wygrał grę roku podczas The Game Awards, Sakurai opublikował na swoim Twitterze, sugerując, że możliwe jest granie w It Takes Two samemu, z dwoma kontrolerami. Gra kooperacyjna ma kilka dość skomplikowanych, skoordynowanych zagadek i walk z bossami, ale biorąc pod uwagę, jak złożony może być Smash (zwłaszcza, gdy jesteś, wiesz, twórcą serii, który próbuje wyglądać nieskazitelnie na Nintendo Direct), wydaje się to całkowicie możliwe, że udało się Sakurai.

Uwzględnił nawet dwie różne konfiguracje, w nawiązaniu do swoich wcześniejszych komentarzy na temat tego, jak grał z dwoma kontrolerami jednocześnie na GameCube, układając je pionowo. Niestety, nie może już tego robić na kontrolerze Switch Pro bez przypadkowego naciśnięcia L i R.

Niestety, Sakurai nie pokazuje swojej ręki, czy rzeczywiście grał, czy też ma zamiar sam zagrać w It Takes Two. Mam nadzieję, że znajdzie kumpla, z którym mógłby zagrać, jeśli nie, ponieważ It Takes Two to „spektakularna przygoda w trybie współpracy, która wyznacza ścieżkę świetnych pomysłów na rozgrywkę i wykorzystuje ją do grania w zawrotną grę w klasy” (a przynajmniej , myśleliśmy, że to w naszej recenzji).

Rebekah Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz ją znaleźć na Twitterze @karolina.

Źródło : https://www.ign.com/articles/masahiro-sakurai-it-takes-two-by-himself