Marvel’s Avengers – The Definitive Edition w promocji -90%, wyprzedaż kończy się 30 września

Marvel’s Avengers, bardzo oczerniana gra wideo studia Crystal Dynamics, nie będzie już dostępna w sprzedaży od 30 września. Jednakże obecnie trwa wielka wyprzedaż, podczas której oferowana jest 90% zniżka na Edycję Ostateczną gry, co oznacza, że ​​będziesz mógł kupić grę za grosze, zanim zniknie na dobre.

Koniec oficjalnego wsparcia dla Marvel’s Avengers

30 września zakończy się oficjalne wsparcie dla Marvel’s Avengers. Oznacza to, że nie będzie już żadnych aktualizacji ani wsparcia klienta dla gry, jednakże Crystal Dynamics uspokoiło graczy, ogłaszając, że gra pozostanie grywalna dla tych, którzy już ją posiadają, bez żadnych większych zmian. Cała obecnie dostępna zawartość, zarówno dla jednego, jak i wielu graczy, będzie dostępna po 30 września. Ograniczone wydarzenia, takie jak Przejęcie Red Room, również będą nadal odbywać się w dwutygodniowej rotacji. Powtarzające się misje, wydarzenia i nagrody również zostaną odświeżone tak jak poprzednio. Operacje i dodatek War for Wakanda również pozostaną grywalne.

Dramatyczna wyprzedaż przed zniknięciem gry

Aby uczcić koniec gry, Marvel’s Avengers – The Definitive Edition jest obecnie w sprzedaży z 90% zniżką, ważną do 30 września. Oznacza to, że gra jest prawie darmowa dla tych, którzy chcą ją kupić, zanim zniknie. Jest to szansa, której nie można przegapić dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do Avengersów w tej epickiej przygodzie.

Ostatnia aktualizacja poprawiająca doświadczenie gracza

W marcu Marvel’s Avengers otrzymało ostatnią aktualizację, prawie trzy lata po premierze. Ta aktualizacja uczyniła wiele elementów kosmetycznych gry bardziej dostępnymi poprzez usunięcie systemów Dostaw i Kart Wyzwań Bohaterów oraz umieszczenie ich nagród na Rynku. Dodatkowo automatycznie zamienia saldo kredytów graczy na zasoby w grze i zamienia Katalizatory i Ekstraktory Fragmentów bohaterów w stały mnożnik 1,5-krotny na Fragmenty i zdobyte doświadczenie.

Ostatecznie Marvel’s Avengers otrzymało w naszej recenzji IGN ocenę 6/10. Gra była chwalona za kampanię, ale krytykowana za system łupów i ograniczoną różnorodność misji w momencie premiery.

Podsumowując, jeśli chcesz dołączyć do Avengersów, zanim będzie za późno, nie przegap okazji i zdobądź Marvel’s Avengers – The Definitive Edition w niewiarygodnie niskiej cenie, zanim ostatecznie zniknie 30 września.

Źródło: www.ign.com