Marvel Snap Player osiąga maksymalny poziom kolekcji w tym, co deweloper nazywa „pierwszym na świecie”


Gracz Marvel Snap osiągnął naprawdę Podziwiaćniesamowity wyczyn, docierając do końca toru poziomu kolekcji i pozornie stając się pierwszym graczem na świecie, który tego dokonał.

Zauważone przez @SnapDecks na Świergot, gracz o imieniu w grze Aaron osiągnął koniec swojego postępu w Marvel Snap, zatrzymując swój postęp i przyciągając uwagę zespołu programistów podczas drugiej kolacji.

W krótkim filmie opublikowanym wraz z tweetem widzimy, że Aaron osiągnął maksymalny poziom 22 366 CL, czyli liczby, której zdecydowana większość graczy Marvel Snap prawdopodobnie nigdy nie osiągnie. Aaron utworzył post na oficjalnym kanale Marvel Snap Discord, aby zwrócić uwagę na ten problem, ponieważ nie jest już w stanie zdobywać nagród w grze, grając w celu zwiększenia poziomu kolekcji.

Deweloper drugiej kolacji Stephena Jarretta odpowiedział na post Aarona na discordzie, mówiąc: „Dzięki za udostępnienie! Imponujące osiągnięcie. Myślę, że możemy to nazwać„ Światową premierą ”. Rozszerzymy to w przyszłej aktualizacji”.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z dynamiczną karcianą walką, poziom kolekcji to ścieżka nagród, która pozwala odblokować nowe karty, warianty (w zasadzie skórki kosmetyczne zebranych kart), a także waluty w grze i inne przedmioty kosmetyczne. Przed tym odkryciem zakładano, że możesz robić postępy w nieskończoność, ponieważ po zdobyciu pełnej kolekcji kart nadal istnieją tysiące wariantów i innych przedmiotów kosmetycznych, takich jak tytuły i awatary, które można dodać do swojej kolekcji.

Marvel Snap jest dostępny na całym świecie od 18 października 2022 r., ale miał przedłużony zamknięty okres beta, który rozpoczął się w maju, w którym uczestniczył Aaron. Dało mu to dodatkowy czas na zwiększenie poziomu kolekcji, ale dodał też na Discordzie, że „[he] przestał śledzić, ale [he] wydawał około 400-500 $ miesięcznie od pierwszego dnia zamkniętej bety. i wykupiłem wszystkie pakiety oraz osiągnąłem maksymalny poziom wydarzenia nexus, aby zajść tak daleko”.

Dla porównania gram codziennie w Marvel Snap od czasu jego globalnej premiery i obecnie siedzę na CL 2458. Oznacza to, że jeśli utrzymam to tempo, osiągnę CL Aarona za nieco ponad dwa lata. To jest działka Marvela Snapa.

Marvel Snap nadal odnosi ogromne sukcesy od czasu swojej premiery kilka miesięcy temu, zabierając do domu najlepszą grę mobilną na The Game Awards. Długo oczekiwany nadchodzący tryb bitwy jest tuż za rogiem i ma na celu wstrząsnąć istniejącą formułą, pozwalając graczom w końcu grać przeciwko swoim znajomym.

Aby uzyskać jeszcze więcej Marvel Snap, sprawdź naszą recenzję, a także kilka najlepszych wskazówek i strategii, które pomogą Ci rozwinąć swoją kolekcję.

Matthew Adler jest autorem artykułów handlowych, artykułów, przewodników, wiadomości, zapowiedzi i recenzji dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @MatthewAdler i oglądać go na żywo Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/marvel-snap-player-hits-max-collection-level-in-what-dev-calls-a-world-first