Marvel Snap otrzyma długo oczekiwany tryb bitwy PvP pod koniec stycznia


Marvel Snap otrzyma swój długo oczekiwany tryb bitwy PVP 31 stycznia, zakładając, że nie będzie żadnych „problemów z ostatniej chwili”.

Wiadomość została ujawniona na oficjalnej stronie Marvel Snap, a Kent-Erik Hagman, zastępca dyrektora projektowego dewelopera Second Dinner, również zabrał się do Unity Blog, aby szczegółowo opisać, czego mogą oczekiwać gracze.

Tryb bitwy Marvel Snap pojawia się jako część aktualizacji wersji 1.0 i zobaczy dwóch przeciwników walczących ze sobą w wielu rundach. Obaj gracze zaczną z 10 punktami zdrowia, a celem jest zmniejszenie zdrowia drugiego gracza do 0, zanim on zrobi to samo z tobą.

Dodatkowo talie są zablokowane przez całą bitwę, więc gracze powinni zwracać uwagę na to, jakie karty są zagrywane, aby wiedzieć, z czym będą musieli się zmierzyć w przyszłych rundach. Inną strategią jest zatrzymanie karty do następnej rundy, aby zaskoczyć przeciwnika.

Tryb bitewny przeszedł wiele iteracji podczas tworzenia, w tym czasy, gdy wartość zdrowia była inna, kiedy Kamień Rzeczywistości mógł przekształcać twoje karty przed każdą grą i nie tylko. Jednak zespół szybko zauważył, że niektóre z jego wcześniejszych decyzji doprowadziły do ​​gier, które nie były tak zabawne i wciągające.

Po wszystkich testach zespół dopracował sposób, aby gry były pełne napięcia i nadal trwały zaledwie około 20 minut. To oszacowanie czasu jest możliwe dzięki rundom High Stakes, które „zaczynają się od stawki dwóch obrażeń, więc są o wiele bardziej zabójcze”.

To dopiero początek trybu bitewnego Marvel Snap i chociaż gracze mogą mierzyć się tylko z innymi w tym samym regionie dobierania graczy, globalne dobieranie graczy rozpocznie się „nieco później”.

Zakładając, że wszystko pójdzie dobrze, 31 stycznia nadejdzie także Serii Drop. Spowoduje to, że niektóre karty z Serii 5 (najrzadsze karty) zostaną przeniesione do Serii 4, a niektóre karty z Serii 4 zostaną przeniesione do Serii 3. Kiedy karty wypadają z Serii, stają się „10 razy bardziej powszechne w rezerwach kolekcjonerskich i [they are] znacznie taniej w sklepie z żetonami”.

Te dropy będą pojawiać się co miesiąc, a zespół nagrodzi graczy, którzy zdobędą kartę Seris 5, zanim zostanie ona obniżona, specjalną odznaką pierwszej edycji. Ta funkcja pojawi się jednak później.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą pełną wiki, abyś mógł zostać najlepszym graczem, na jaki możesz, oraz naszą recenzję Marvel Snap.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomości@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/marvel-snap-will-get-its-long-awaited-pvp-battle-mode-in-late-january