Mortal Kombat 1 na Xbox Series X|S – premiera 19 września 2023

Mortal Kombat 1 powraca do początku

Fani Mortal Kombat będą zachwyceni, ponieważ Mortal Kombat 1 zostanie wprowadzony na rynek 19 września 2023 r. na konsolę Xbox Series X|S. Nowa historia przenosi oś czasu Mortal Kombat na początek, dzięki nowemu wszechświatowi stworzonemu przez Boga Ognia Liu Kanga. Gra będzie zawierać nową mechanikę rozgrywki, odświeżonych klasycznych wojowników i wiele więcej.

Nowy rozdział w historii Mortal Kombat

Mortal Kombat 1 przedstawia ekscytujący następny rozdział Mortal Kombat. Dotknęliśmy historii i miejsca, w którym wszystko się zaczęło, a teraz porozmawiajmy o Kombacie! Z Mortal Kombat 1 dajemy naszym graczom jeszcze więcej szans, aby naprawdę popisali się swoją osobowością poprzez styl gry.

Na końcu Mortal Kombat 11: Pokłosie fabuła, Bóg ognia Liu Kang pokonuje Shang Tsunga i odzyskuje koronę Kroniki. Następnie używa jej klepsydry, aby ponownie uruchomić wszechświat, aby stał się spokojną, dobrze prosperującą rzeczywistością, taką jak świat, który znamy, ale ukształtowany przez jego szlachetną rękę… ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Przedsprzedaż i edycja premium

Mortal Kombat 1 jest już dostępny w przedsprzedaży na konsolę Xbox Series X|S w sklepie Xbox Store, w tym w wersjach Standard, Premium i Kolector’s. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży Xbox Series X|S, otrzymają Shang Tsunga jako grywalną postać w grze i dostęp do Mortal Kombat 1 Beta, która będzie dostępna w sierpniu 2023 r. Edycja Premium zawiera Pakiet Kombat, 1-tygodniowy wcześniejszy dostęp do postaci do pobrania oraz 1250 Smoczych Kryształów (waluta w grze).

Śledź nas

Choć bardzo chciałbym to wyjawić, nie mogę jeszcze zdradzić nic na temat naszych nowych, ekscytujących systemów walki, ale nie martwcie się, te informacje pojawią się wkrótce na naszych kanałach społecznościowych: Instagramie, TikToku, Świergot, Twitch, YouTube, Facebook, Discord, Reddit i powracający Kombat Kast! Pamiętaj, aby śledzić, aby być na bieżąco — to będzie cholernie dobry czas!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/19/mortal-kombat-1-hits-xbox-on-september-19/.