Mario + Rabbids Sparks of Hope – nagroda Ivor Novello za oryginalność wyniku gry wideo.

Mario + Rabbids Sparks of Hope zdobywa nagrodę dla najlepszego oryginału wyniku gry wideo na nagrodach Ivor Novello

Ubisoft wydał grę Mario + Rabbids Sparks of Hope na Switchu pod koniec 2022 roku i właśnie została doceniona za doskonałą ścieżkę dźwiękową na tegorocznych nagrodach Ivor Novello. Gra zdobyła nagrodę dla najlepszego oryginału wyniku gry wideo. Nagrodę otrzymali Gareth Coker, Grant Kirkhope i Yoko Shimomura za ich pracę nad projektem.

Grant Kirkhope opublikował następujący tweet, aby wyrazić swoją wdzięczność: „NAD KSIĘŻYCEM!!! CO ZA HAL!!! ❤️❤️❤️”

Zawsze miło jest widzieć, jak kompozytorzy gier wideo są doceniani za nieocenioną pracę, którą wykonują przy każdym projekcie, a Sparks of Hope z pewnością miało kilka niesamowitych muzycznych momentów.

The Ivors widzieli także zwycięstwa Johna Powella za jego ścieżkę dźwiękową do filmu „Nie martw się kochanie”, Jack Antonoff i Florence + The Machine z „King” za najlepszą piosenkę muzyczną i tekstową, a utwór „Escapism” zdobył nagrodę dla najlepszej współczesnej piosenki.

Zobacz też Powiązane gry

Niezależnie od tego, czy chodzi o gry wideo, czy o superbohaterów, Jim nosi swoje pasje na rękawie. Zwykle odtwarza tytuł Zeldy, zamiast pracować nad swoimi stale rosnącymi zaległościami, jest wielkim fanem fantastyki i niczego nie lubi bardziej niż o tym rozmawiać.

Źródło: Nintendo Life.