Mario + Rabbids Sparks Of Hope, Pokémon Scarlet i Violet, Persona 5 Royal On Switch | Wszystkie rzeczy Nintendo


Brian wciąż nie jest w podróży, więc w tym tygodniu mamy kolejny nagrany odcinek na All Things Nintendo. Ale nie martw się: mamy o czym rozmawiać. Marcus Stewart opowiada o swoich przemyśleniach na temat Mario + Rabbids Sparks of Hope, Wesley LeBlanc opowiada o swojej praktycznej sesji z Pokémon Scarlet i Violet, a Brian przedstawia swoje wczesne wrażenia z Persona 5 Royal na Switchu.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Wesley LeBlanc (@LeBlancWes), Marcus Stewart (@MarcusStewart7)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:01 – Pokémon Scarlet and Violet Hands-On Preview
00:41:35 – Mario + Rabbids Sparks of Hope Impressions
01:05:18 – Persona 5 Royal na Switch Impressions


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Community Spaces”.


Jeśli chodzi o inny podcast Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który opisuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/10/21/mario-rabbids-sparks-of-hope-pokemon-scarlet-and-violet-hands-on-persona-5-royal-on