Mario + Rabbids Sparks Of Hope otrzyma w przyszłym roku trzy dodatki


Firma Ubisoft przedstawiła mapę drogową zawartości popremierowej dla Mario + Rabbids Sparks of Hope. Właściciele przepustki sezonowej do gry, zakupionej osobno za 29,99 USD lub dołączonej do Złotej Edycji za 89,99 USD, mają trzy wielkie przygody, których celem jest utrzymanie ich w grze przez cały 2023 rok.

Kliknij, aby powiększyć

Wszystko rozpocznie się na początku przyszłego roku wraz z pierwszym rozszerzeniem, Tower of Doooom (ich pisownia, nie moja). Wprowadza to nowy tryb walki, w którym drużyna musi wspiąć się na wielopiętrową wieżę Madame Bwahstrella, aby uratować Spawny’ego, kórlika kołyszącego się przyłbicą z Kingdom Battle. Ważne jest, aby pamiętać, że Tower of Doooom będzie dostępny wyłącznie w ramach przepustki sezonowej, co oznacza, że ​​nie będzie można jej kupić osobno.

Drugie DLC bez tytułu pojawi się w połowie 2023 roku. Jak dotąd wiemy tylko, że zabiera graczy na nową planetę, zawiera nigdy wcześniej nie widzianych wrogów, sojuszników i sekrety oraz wciela się w nowego antagonistę. W końcu Rayman rozbija imprezę w ostatnim rozszerzeniu, aby zamknąć rok. Bez kończyn bohater firmy Ubisoft dołącza do Kórlickiej Brzoskwini i Kórlika Mario w osobnej przygodzie w nowej lokacji. W przeciwieństwie do Tower of Doooom, drugi i trzeci dodatek można kupić a la carte.

Bardzo podobało mi się Mario + Rabbids Sparks of Hope, przyznając mu 9 na 10. W mojej recenzji, którą możecie przeczytać tutaj, napisałem, że gra „opiera się na fundamencie Kingdom Battle z inteligentnymi poprawkami i zabawnymi dodatkami, które pojawiają się jako lepsza gra pod każdym względem.”Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/03/mario-rabbids-sparks-of-hope-gets-three-expansions-next-year