Mario Paint: Jaka jest najlepsza okładka w zależności od regionu?

Porównanie okładek pudełek Mario Paint

Zachodni projekt Mario Paint powinien być dość znany większości z nas. Pokazuje, jak główny bohater sam wykonuje starą sztuczkę z kciukiem, aby określić wymiary swojej wspaniałej kompozycji. Wokół niego porozrzucanych jest mnóstwo butelek z farbą i naprawdę podoba nam się zabawny kształt czapki Mario; powinien częściej się tak ubierać. Logo „Mario Paint” jest całkiem fajne, a sposób, w jaki reklama myszy SNES jest schowana w jednym rogu, jest miłym akcentem.

Z drugiej strony japoński projekt bardziej przypomina erę Nintendo Wii, prawda? To przejrzysty projekt z bardziej nowoczesnym logo. Tymczasem mieszanka bieli i błękitu niesamowicie przypomina estetykę Wii. Być może Nintendo czerpało inspirację z tej konkretnej grafiki pudełkowej? Hmm…

Który region ma najlepszą grafikę pudełkową Mario Paint?

Głosowanie było jednoznaczne, przytłaczająca większość – 89% dla ilustracji Ameryka Północna/Europa w porównaniu z Japonią – zaledwie 11% głosów. Wygląda na to, że zachodni urok zwyciężył w bitwie o grafikę pudełkową Mario Paint. Zostańcie z nami podczas kolejnej rundy Box Art Brawl.

Źródło: www.nintendolife.com