Mario Movie Trailer, Inscryption, Atari 50, Harvestella, Soccer Story | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo, Brian i Wesley zapoznają się ze wszystkimi wiadomościami z ostatnich kilku tygodni, w tym niektórymi aktualizacjami gier takich jak Pokémon Scarlet i Violet, Sonic Frontiers, Nintendo Switch Sports, Mario Kart 8 Deluxe i Overwatch 2. Następnie Marcus dołącza do programu, aby porozmawiać o kilku ostatnich grach, które pojawiły się na Switchu. Na koniec Brian, Kyle i Marcus natychmiast i po fakcie reagują na drugi zwiastun filmu Super Mario Bros.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij poniższe linki: Brian Shea (@brianpshea), Wesley LeBlanc (@LeBlancWes), Marcus Stewart (@MarcusStewart7), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:00:52 – Sprzedaż Pokémon Scarlet i Violet
00:06:08 – Wydarzenie Charizarda Szkarłatnego i Fioletowego
00:07:42 – Nintendo potwierdza problemy Scarlet i Violet Tech
00:14:25 – Mario Kart 8 Deluxe Trzecia fala DLC
00:17:37 – Plan zawartości Sonic Frontiers 2023
00:20:55 – Aktualizacja Nintendo Switch Sports Golf jest już dostępna
00:22:31 – Overwatch 2 sezon 2/przepustka bitewna Ranking
00:27:33 – Przegląd Harvestella
00:51:48 – Atari 50: Wrażenia z obchodów rocznicy
01:04:42 – Impresje rycerza wiedźmy
01:11:04 – Impresje piłkarskie
01:18:56 – Inscryption na Switch Impressions
01:25:54 – Super Mario Bros. Zwiastun filmu 2 Reakcja


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/02/mario-movie-trailer-inscryption-atari-50-harvestella-soccer-story-all-things-nintendo