Mario Kart 8 Nintendo Switch Bundle Oferta z okazji Czarnego Piątku powraca w 2022 roku


Czarny piątek jest tutaj, pomimo faktu, że rzeczywista data przypada dopiero w piątek po Święcie Dziękczynienia. Oferty Nintendo na Czarny piątek zaczynają się dzisiaj i obejmują oszczędności na wielu świetnych grach, a także powrót pakietu Nintendo Switch Mario Kart 8 w Czarny piątek.

Oferta zestawu Nintendo Switch w Czarny piątek

Nintendo

Czarny piątek na Nintendo Switch Pakiet

To wróciło! Pakiet Mario Kart 8 Nintendo Switch z 3-miesięcznym dostępem do Nintendo Switch online powrócił w kolejny Czarny piątek.

Zestaw Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku
Zestaw Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku
Zestaw Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku

Za 299,99 USD otrzymasz neonową konsolę Nintendo Switch, kopię najbardziej udanej gry Nintendo Switch ze wszystkich, Mario Kart 8 Deluxe, oraz subskrypcję Nintendo Switch Online dla jednego użytkownika. Jeśli w tym roku dajesz Nintendo Switch jako prezent, to zdecydowanie jest to pakiet do zdobycia.

Jak zdobyć nowe tory Mario Kart 8 Deluxe

Z 3-miesięczną subskrypcją Nintendo Switch Online otrzymujesz dostęp do gry online oraz kolekcji gier Super NES i NES w ramach abonamentu. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do nowych torów Mario Kart 8, musisz przejść na subskrypcję NSO Expansion. Ten poziom uprawnia do dodatkowych utworów Mario Kart 8, DLC Animal Crossing, rozszerzenia Splatoon 2 Octo, a także dostępu do wybranych gier Nintendo 64 i Sega Genesis.

Kiedy pakiet Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku trafi do sprzedaży?

Nintendo ogłosiło, że rozpoczęcie ofert w Czarny piątek to niedziela, 20 listopada 2022 r. Oznacza to, że sprzedawcy detaliczni będą uruchamiać pakiet Switch już w niedzielę, ale trudno jest dokładnie wiedzieć, o której godzinie. W przeszłości Walmart rozpoczynał działalność wczesnym wieczorem, około godziny 19:00 czasu wschodniego, ale w tym roku oferty Walmart w Czarny piątek oficjalnie rozpoczynają się dopiero 21 listopada. Mimo to zdecydowanie warto mieć oko. Oferty Best Buy w Czarny piątek również rozpoczynają się 20 listopada, więc spodziewaj się zobaczyć pakiet na żywo tego dnia. Amazon jest trochę dziką kartą, po prostu robi to, na co ma ochotę, ale oferty Amazon w Czarny piątek są już dostępne i bez wątpienia pojawią się tysiące innych.Źródło : https://www.ign.com/articles/mario-kart-8-nintendo-switch-bundle-black-friday-deal