Mario Kart 8 Deluxe może otrzymać jeszcze pięć postaci w przyszłych falach DLCNadeszła najnowsza aktualizacja Mario Kart 8 Deluxe i wygląda na to, że pięć kolejnych postaci dołączy do listy kierowców w przyszłych falach DLC.

Fala 4 przepustki Booster Course Pass dodała do gry osiem nowych torów wraz z Birdo jako grywalnym kierowcą. Jednak kilku użytkowników Twittera zwróciło uwagę, że na ekranie wyboru postaci znajduje się teraz pięć pustych miejsc, co wskazuje, że w przyszłych spadkach DLC pojawi się więcej kierowców.

Birdo powrócił we wszystkich swoich żywych kolorach, ale to nie odwróciło uwagi od znaków zapytania, które pojawiły się teraz pod nimi na kafelku wyboru postaci. Wydaje się to potwierdzać, że co najmniej pięć nowych postaci zostanie dodanych do Mario Kart 8 Deluxe w dalszej części drogi.

Oprócz Birdo i tych tajemniczych postaci, czwarta fala wprowadziła osiem nowych torów, w tym Singapore Speedway, Bangkok Rush, Amsterdam Drift, Donkey Kong Summit, Riverside Park, Mario Circuit, Waluigi Stadium i jeden zupełnie nowy tor: Yoshi’s Island.

Pakiet DLC Booster Course został uruchomiony w marcu 2022 r. Wraz z Wave 1, wprowadzając do gry Paris Promenade, Toad Circuit, Choco Mountain, Coconut Mall, Tokyo Blur, Shroom Ridge, Sky Garden i Ninja Hideaway.

W fali 2, która została wydana w sierpniu, Sky-High Sundae, Kalimari Desert, Mario Circuit 3, Mushroom Gorge, Sydney Sprint, Waluigi Pinball, Snow Land i New York Minute poszerzyły pulę pól.

Fala 3 pojawiła się w grudniu i dodała Maple Treeway, kolejną Rainbow Road, Rock Rock Mountain, Boo Lake, Berlin Byways, London Loop, Merry Mountain i Peach Gardens, przez które gracze mogą się ścigać.

W 2023 roku pojawią się dwie dodatkowe fale DLC, z których każda przyniesie osiem nowych tras i prawdopodobnie więcej postaci z całej serii Mario Kart. Kiedy wszystkie sześć fal zostanie wydanych, Mario Kart 8 Deluxe będzie zawierał ponad połowę utworów Mario Kart, jakie kiedykolwiek wydano.

Adele Ankers-Range jest niezależną pisarką rozrywkową dla IGN. Śledź ją na Twitterze.

Źródło : https://www.ign.com/articles/mario-kart-8-deluxe-five-more-characters-future-dlc-waves