Manor Lords: Shrek pojawia się jako grywalna postać w modzie na PC

Manor Lords, gra wideo dostępna od zeszłego miesiąca na PC, szybko przyciągnęła uwagę modderów, którzy dodali Shreka jako grywalną postać. Animowany ogr może teraz terroryzować niewinnych średniowiecznych obywateli dzięki deweloperowi NorskPL w Nexus Mods. Ta prosta modyfikacja pozwala graczom sterować Shrekiem w trybie przejścia z perspektywy trzeciej osoby w grze Manor Lords. Choć obecność postaci może przerwać immersję, idealnie wpasowuje się ona w świat gry.

Dodano mody i znane postacie

Manor Lords było przez jakiś czas jednym z najbardziej pożądanych tytułów na Steamie, co wyjaśnia, dlaczego gracze tworzą własną zawartość, mimo że deweloper Slavic Magic nie dodał jeszcze oficjalnie obsługi modów. Shrek to więc dopiero wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o mody dostępne obecnie do gry. Niektóre pozwalają graczom pokierować rycerzem czy nawet Henrykiem z Kingdom Come: Deliverance. Inni idą dalej, jak mod dodający Geralta z Wiedźmina jako grywalną postać. Większość zmian koncentruje się jednak na ulepszeniach rozgrywki dla tych, którzy chcą ulepszyć swoje doświadczenia. Dostępny jest także szeroki wybór niestandardowych modyfikacji herbów dla wszechświatów takich jak Halo, Fallout, Berserk, Harry Potter i nie tylko.

W szczególności jeden mod pozwala graczom doświadczyć Manor Lords w wirtualnej rzeczywistości. Niestandardowa zmiana w rozgrywce tak imponująca, że ​​nawet twórca Slavic Magic nie mógł jej nie pochwalić.

Wyrok w sprawie Manor Lords

Uważamy, że ze Shrekiem lub bez niego Manor Lords oferuje przyjemne wrażenia z gry. W naszej recenzji z wczesnego dostępu, ocenionej na 7/10, powiedzieliśmy, że „Manor Lords to wspaniała średniowieczna gra o budowaniu miast, która zajęła mi wiele godzin, budując moje idealne, przyjazne wioski, ale nadal wydawało się, że gra jest na bardzo wczesnym etapie”. we wczesnym dostępie. »

Źródło: www.ign.com