Manor Lords: gracze oceniają globalny mechanizm dostaw

Manor Lords: mechanik krytyczny

Twórca Manor Lords, Greg Stycze, zwraca się do swojej społeczności o pomoc w zadecydowaniu o losie mechaniki globalnego zaopatrzenia w grze. Na oficjalnym Discordzie Stycze prosi swoją społeczność o pomoc w zadecydowaniu o losie mechaniki globalnego zaopatrzenia w grze. prosi o opinię na temat znaczenia tego mechanizmu, wprowadzonego po tym, jak krytycy i twórcy treści zwrócili uwagę, że system handlu był „zbyt OP”.

Kwestionowany mechanizm

„Kiedy dwa tygodnie temu prasa i twórcy treści otrzymali wersję, często mówili, że handel jest zbyt potężny i zbyt łatwy, aby sprzedawać tylko jeden rodzaj towaru, aby w ten sposób wzbogacić swoje miasto” – powiedział Stycze.

Dodał: „Próbowałem zapewnić szybkie rozwiązanie, wprowadzając na rynek mechanizm nadpodaży, w zasadzie jeśli zaczniesz sprzedawać dany rodzaj towaru w dużych ilościach, jego cena będzie nadal spadać, aż do całkowitego zatrzymania eksportu. To samo dotyczy importu: jeśli nadal będziesz importować masowo dany rodzaj towaru, jego cena wzrośnie i stanie się bardzo droga. »

Recenzje społeczności

Styczeń również wyraził swoje wątpliwości: „Nigdy nie byłem co do tego do końca pewien, ponieważ uważałem, że specjalizacja regionów w produkcji określonych towarów jest właściwym sposobem prowadzenia gry. » Dodał: „Istnieją inne możliwe sposoby zapewnienia graczom, na co będą mogli wydać swoją fortunę w przyszłych wydaniach. Ale oczywiście istnieje ryzyko, że gracze nie będą musieli w ogóle budować żadnych linii produkcyjnych, jeśli będą mogli wszystko importować bez konsekwencji, być może bez konieczności interakcji z jakąkolwiek mechaniką rozgrywki. »

W większości pozytywne opinie

To właśnie w tym momencie Styczeń prosi graczy o opinię na temat tego, czy pozostawić mechanizm podaży na rynku globalnym w obecnym stanie, utrzymać go, ale „złagodzić go, ponieważ jest zbyt surowy”, czy też całkowicie go usunąć. Jak na razie wygląda na to, że większość graczy chce, aby wszystko pozostało tak, jak jest.

Manor Lords autorstwa Slavic Magic cieszy się olśniewającym sukcesem; Ta średniowieczna gra strategiczna/o budowaniu miast jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą na platformie Steam i siódmą najczęściej graną grą weekendu, przy czym w momencie pisania tego tekstu grało jednocześnie ponad 170 000 graczy.

Źródło: www.eurogamer.net