Magiczny kod eBay JANJOY15 oferuje 15% zniżki!

Ebay oferuje 15% zniżki na PS5 Slim i wiele innych produktów

Rok 2024 nadal oferuje niesamowite rabaty. eBay dołącza do imprezy ze swoim kodem JANJOY15, który zapewni 15% zniżki na wybrane przedmioty od wybranych sprzedawców przez następne 10 dni.

Jeśli chcesz ulepszyć swoją konfigurację do gier, PS5 Slim jest objęty tą promocją. Użyj kodu JANJOY15, a cena PS5 Slim drastycznie spadnie – 75 funtów zniżki na najnowszy, cieńszy model. To nie tylko bardziej elegancka konstrukcja, PS5 Slim oferuje błyskawiczny czas ładowania i oszałamiającą rozdzielczość 4K.

PS5 Slim: zaprojektowany z myślą o optymalnych wrażeniach z gry

PlayStation 5 Slim jest zasadniczo bardziej kompaktową wersją oryginalnej konsoli PlayStation 5. Zapewnia bardziej elegancki wygląd rozgrywkom nowej generacji Sony. Zachowując wysoką wydajność i funkcje oryginalnego PS5, wersja Slim zajmuje się masą, która była godnym uwagi aspektem swojego poprzednika. Nadal oferuje błyskawiczne czasy ładowania i możliwość grania w gry w oszałamiającej rozdzielczości 4K, zapewniając optymalne wrażenia z gry.

PS5 Slim jest dostępny w dwóch wersjach: jedna z napędem dyskowym i druga jako konsola wyłącznie cyfrowa, spełniająca preferencje graczy. Wersja wyłącznie cyfrowa jest jeszcze bardziej kompaktowa i eliminuje napęd dyskowy, co zapewnia czystszy wygląd.

Wyprzedaż na eBay JANJOY 15

Ekskluzywne oferty z kodem JANJOY15

Oferty na PlayStation Slim to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o ten kod promocyjny w serwisie eBay. To świetna okazja dla kupujących, aby zaoszczędzić na szerokiej gamie produktów, w tym na popularnych tytułach do gier i pożądanych konsolach.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz dokonać zakupu na kwotę co najmniej 15 GBP u kwalifikujących się sprzedawców. Maksymalna zniżka dostępna w ramach tej promocji wynosi 75 GBP na zakup, a każdy zarejestrowany użytkownik jest ograniczony do trzech użyć.

Źródło: www.ign.com