Madden NFL 24, Kontrola i szef przestępczości: Rockay City – graj za darmo na Xbox! Oferta limitowana

Nadszedł wrzesień, a wraz z nim boisko do piłki nożnej, gangi i korupcyjna obecność, z którą trzeba się zmierzyć. Madden NFL 24, Control i Crime Boss: Rockay City będą dostępne w ten weekend dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate od czwartku 7 września o 12:01 do niedzieli 10 września o 23:59.

Jak zacząć grać

Znajdź i zainstaluj gry na stronie szczegółów poszczególnych gier w witrynie Xbox.com. Kliknięcie przeniesie Cię do sklepu Microsoft Store, gdzie musisz się zalogować, aby zobaczyć opcję instalacji w ramach subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox i przejdź do obszaru Złotych członków, aby znaleźć kolekcję Dni darmowej gry na Xbox One i Xbox Series X|S.

Kontynuuj zabawę

Kup grę i inne edycje z ograniczoną czasowo zniżką i kontynuuj grę, zachowując swój wynik gracza i osiągnięcia zdobyte podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty i wartości procentowe mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Obraz: „Madden NFL 24: Edycja NFL+ Xbox Series X|S i Xbox One”

Zagraj w Madden NFL 24 za darmo podczas Dni bezpłatnego grania na konsoli Xbox w dniach 7–10 września. W takim razie zmaksymalizuj swoje wrażenia z gry w piłkę nożną dzięki grze Madden NFL 24: NFL+ Edition, która obejmuje 3 miesiące subskrypcji NFL+ Premium i 3 miesięczne pakiety MUT (1 miesięcznie od września do listopada).

Zdjęcie: „Kontrola”

Wciel się w Jessego Fadena i zbadaj korupcyjną istotę, która zaatakowała Federalne Biuro Kontroli. Czy masz to, czego potrzeba, aby odzyskać kontrolę? Czas się tego dowiedzieć w tej wielokrotnie nagradzanej przygodowej grze akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, opracowanej przez zespół Remedy Entertainment i 505 Games. Dodatkowo skorzystaj z 75% zniżki przez ograniczony czas.

Obraz: „Szef zbrodni: Rockay City”

Hej, stary, chwyć za broń, załóż kowbojskie buty i ruszaj do Rockay City jak szef! Wciel się w Travisa Bakera (Michael Madsen), który pragnie zostać nowym królem Rockay City. Wybierz swój zespół w oparciu o jego umiejętności i wiedzę i wykonuj śmiałe misje w nadziei, że uda ci się zdobyć pieniądze, terytorium, a ostatecznie koronę. Przez ograniczony czas Crime Boss: Rockay City jest przeceniony o 30%!

Nie przegap tych ekscytujących dni darmowej gry dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate! Więcej informacji na temat Dni bezpłatnej gry znajdziesz tutaj i zaglądaj na Xbox Wire, aby poznać przyszłe Dni bezpłatnej gry i najnowsze wiadomości o grach Xbox.

Źródło: news.xbox.com