Madden NFL 23 – weekend darmowej grySprawdź FieldSense i wszystkie inne nowości Madden NFL 23 funkcje podczas weekendu darmowej gry w dniach 8-11 września.


Świętuj rozpoczęcie NFL podczas Madden NFL 23 Weekend darmowej gry w dniach 8-11 września! Zacznij budować swój wymarzony skład w Ultimate Team i wcześnie ulepsz swój skład dzięki elementom graczy Larry Fitzgerald i Troy Polamalu Ultimate Kickoff Champion.

Od nowej podstawy rozgrywki FieldSense po aktualizacje serii i Ultimate Team, każdy gracz Madden NFL znajdzie coś dla siebie.


Co to jest FieldSense?


FieldSense to zupełnie nowa podstawa rozgrywki, która zapewnia spójną, ultrarealistyczną rozgrywkę, zapewniając większą kontrolę na każdej pozycji na boisku. FieldSense wpływa na każdy tryb gry w Madden NFL 23 i jest dostępny tylko na Xbox Series X|S.

FieldSense jest napędzany przez nowe animacje zakorzenione w fizyce i technologii rozgałęziania animacji, aby rozgrywka była autentyczna, różnorodna i realistyczna. Ta doskonała nowa podstawa rozgrywki składa się z czterech kluczowych elementów w Madden NFL 23: Uderz we wszystko, podania oparte na umiejętnościach, cięcia 360° i bitwy WR vs DB.

Hit Everything tchnie nowe życie w defensywny pościg w Madden NFL 23 dzięki nowej mechanice, która pozwala bardziej niż kiedykolwiek zakłócać defensywną stronę piłki. Wykonuj nokauty w powietrzu, wysadzaj bloki, uderzaj w stos, aby pomóc kolegom z drużyny i wymuszaj więcej zwrotów dzięki umiejętnym wstawkom.

Dzięki podawaniu opartym na umiejętnościach możesz wyprowadzić swoich odbiorców na otwartą przestrzeń, wykonywać rzuty w plecy tam, gdzie nikt się ich nie spodziewa (z wyjątkiem odbiorcy) i rzucać dziesięciocentówki w precyzyjnych miejscach z chirurgiczną dokładnością. Użyj nowej siatki celowniczej i miernika mijania, aby Twoje podania były doskonałe.

Madden NFL 23 Zrzut ekranu

Bez względu na to, w jakiej pozycji jesteś z piłką w dłoni, nowe nacięcia 360° zapewniają swobodę i płynność nosicielom piłki, dzięki czemu mogą robić dokładnie to, co muszą, aby uzyskać więcej metrów. Trafiaj w luki, gdy je widzisz, ustawiaj i ruszaj i unikaj obrońców, aby otworzyć przestrzeń i przerwać gry z najlepszymi wydarzeniami.

W WR vs. DB Battles ten świeży zestaw nowych ruchów wypuszczania szerokiego odbiornika i defensywnych technik kontrowania wstecznego może stworzyć zabawne i przełomowe bitwy 1 na 1 poza linią. Wykorzystaj fantazyjną pracę nóg po obu stronach piłki, aby wykonać największe dotychczasowe zagrania.


Co nowego we franczyzie?


Darmowa agencja to ogromna sprawa podczas budowania zespołu w NFL, a tryb franczyzy nie powinien być inny. W Madden NFL 23 nowe systemy i funkcje franczyzy przybliżają naszym graczom emocje i strategię jednej z najbardziej gryzących części kariery każdego dyrektora generalnego NFL.

Madden NFL 23 Zrzut ekranu

Gracze po prostu zapisywali się do drużyny we franczyzie na podstawie pieniędzy. Teraz każdy gracz ma trzy określone motywacje dotyczące rodzaju zespołu, z którym chce się podpisać lub z którym chce handlować. Mogą się one wahać od lokalizacji, prestiżu trenera, składu zespołu i nie tylko, a wszyscy zawodnicy zaczynają od 3 motywacji, które mogą się zmieniać wraz z postępami w karierze zawodnika.


Aktualizacje harcerstwa


Dodano ponad 50 skautów, co daje całkowitą liczbę skautów do 260. Każda pozycja ma co najmniej jednego skauta na każdym poziomie z każdym doświadczeniem, więc możesz znaleźć odpowiedniego skauta dla swojej drużyny — teraz twoja kolej, aby złożyć im ofertę.


Aktualizacje Ultimate Team i nowe funkcje


  • Przepustka terenowa: Całkowicie nowy w Ultimate Team od Madden NFL 23 to przepustka terenowa. Ten zupełnie nowy system zapewnia wyraźną ścieżkę do postępów i nagród, a wszystko możesz zdobyć, grając w grę — bez dodatkowych kosztów. Istnieją trzy główne rodzaje przepustek terenowych: sezonowe, rywalizacyjne i Ultimate Team związane z programem.
  • Mistrzowie MUT: MUT Champions jest wygodniejszy niż kiedykolwiek, a gry są dostępne w każdy dzień tygodnia z resetem w każdy poniedziałek. Przechodząc na wyższe poziomy przepustki turniejowej, będziesz mógł zdobywać żetony wejściowe. Żetony wejścia również nie wygasają i można je przechowywać w segregatorze przedmiotów do natychmiastowego użycia lub zachować na później.
  • Zestawy 2.0: Dzięki nowym uproszczonym zestawom teraz wystarczy trzy naciśnięcia przycisku, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, aby ukończyć zestaw. Zestawy będą również dostępne z Segregatora przedmiotów, dzięki czemu będzie można przełączać się między nimi i natychmiast uzyskiwać dostęp do zestawów i ich nagród.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/09/madden-nfl-23-free-play-weekend/