Madden NFL 22 Franczyza Scouting jest tutaj


Jedna z najbardziej oczekiwanych nowych funkcji w Madden NFL 22 jest tutaj! Zwiad franczyzowy to zupełnie nowy zestaw funkcji, który pozwala wysłać swoją ekipę zwiadowczą po całym kraju, aby sprawdziła każdy zakamarek w poszukiwaniu kolejnej wielkiej supergwiazdy NFL dla Twojej franczyzy.

Masz pełny dział skautingu, z którego możesz korzystać według własnego uznania, więc zaplanuj swoją strategię skautingową i umieść swoich czterech skautów obszarowych i skautów krajowych dokładnie tam, gdzie chcesz, aby byli w poszukiwaniu najlepszych talentów piłkarskich w kraju. Przydziel jednego zwiadowcę do każdego z czterech regionów, ale nie martw się — każde zadanie możesz dowolnie dostosowywać między pierwszym tygodniem przedsezonowym a pierwszym tygodniem sezonu zasadniczego NFL.

Tryb franczyzy Madden NFL 22

Użyj swojego krajowego skauta do zbierania potencjalnych klientów: oceniaj swoje perspektywy za pomocą ogólnego skautingu, treningów skoncentrowanych na pozycji, superskoncentrowanych lub prywatnych. Kiedy prowadzisz prywatny trening, otrzymasz mnóstwo informacji, takich jak cechy zawodnika, zdolności sportowe i umiejętności w porównaniu z resztą obecnej puli potencjalnych klientów. W trakcie sezonu odbędzie się również pięć próbnych projektów, które pokażą, które zespoły są zainteresowane potencjalnymi kandydatami, w oparciu o ich typy i bieżące potrzeby. Każda próbna wersja robocza będzie się zmieniać w trakcie sezonu, gdy drużyny będą grać i pozyskiwać/tracąc graczy do bezpłatnej agencji.

Tryb franczyzy Madden NFL 22

W miarę postępu sezonu potencjalni klienci będą poruszać się po projekcie dużej planszy opartej na różnych fabułach. Zobacz, gdzie znajduje się potencjalny klient w danym momencie sezonu na podstawie zmiany jego rangi. Czas na jeden z najbardziej przerażających programów Ultimate Team sezonu: Most Feared! Świętuj dekadę strachu dzięki nowym, strasznym graczom, wyzwaniom, przedmiotom i innym elementom czającym się za każdym zakątkiem MUT. Plus, jeśli nie odebrałeś Madden NFL 22 jednak zdobądź do 35% zniżki na Edycję Standardową podczas wydarzenia Najbardziej przerażający!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/15/madden-nfl-22-franchise-scouting-is-here/