M2 planuje wypuścić na Nintendo Switch więcej gier, w tym Dodonpachi

Japoński deweloper M2, znany z pracy nad Castlevania Advance Collection, Legend of Mana i znakomitym Dodonpachi DaiOuJou Blissful Death Re:Incarnation, oświadczył, że chce udostępnić więcej swoich gier na Nintendo Switch.

Cel: Więcej gier na Nintendo Switch

W wywiadzie dla Touch Arcade dyrektor generalny i założyciel M2, Naoki Horii, potwierdził, że studio „zawsze szuka takiej okazji”, aby wypuścić więcej gier na Switcha. Jednak później wyjaśnił również, że „jest tak wiele, co chcę zrobić w porównaniu z tym, co faktycznie mogę zrobić”, co prawdopodobnie oznacza, że ​​właściciele Switcha będą musieli obejść się bez kilku tytułów pomimo wysiłków M2.

Miłośnicy shmupów będą zachwyceni

Pomimo tego, że M2 dużo pracuje nad istniejącymi franczyzami, jego praca nad strzelankami została przez lata niezwykle dobrze przyjęta. Wspomniany już Dodonpachi DaiOuJou Blissful Death Re:Incarnation otrzymał od nas rzadką ocenę 10/10, w której określiliśmy go jako „ostateczny hołd dla arcydzieła Isedy”.

Dostępność gier

Oczywiście gra jest obecnie dostępna tylko w Japonii, więc najlepszą opcją, aby ją zdobyć, jest zaimportowanie fizycznej kopii lub utworzenie japońskiego konta Nintendo i zdobycie karty eShop. Hmm… Rzeczy, które robimy, co?

Twoje życzenia dotyczące przyszłych gier M2 na Switchu?

Czy chciałbyś zobaczyć więcej gier M2 na Switchu? Które tytuły szczególnie przypadły Ci do gustu? Daj nam znać za pomocą komentarza.

Źródło: www.nintendolife.com