Luigi’s Mansion: Dark Moon pojawia się na Nintendo Switch w wersji 2 HD

Luigi’s Mansion: Dark Moon trafia na Nintendo Switch

Luigi powraca na Nintendo Switch

Luigi’s Mansion: Dark Moon, pierwotnie wydana na Nintendo 3DS, trafi na Nintendo Switch 27 czerwca. Wersja na Switcha, nazwana Luigi’s Mansion 2 HD, wzbogaca uroczą przygodę o odświeżoną grafikę i aktualizacje rozgrywki, poprawiając jakość życia, przybliżając grę do jej kontynuacji, Luigi’s Mansion 3, zachowując jednocześnie oryginalną zawartość z 3DS – w tym te same łamigłówki, wrogowie, a nawet tryb wieloosobowy ScareScraper. Zamówienia przedpremierowe na Luigi’s Mansion 2 HD są już dostępne.

Podobnie jak większość gier Nintendo, dostępna jest tylko jedna wersja Luigi’s Mansion 2 HD na Switcha, bez żadnych bonusów za zamówienie w przedsprzedaży. Zawiera po prostu grę podstawową, bez żadnych dodatkowych dodatków. Niemniej jednak możesz zamówić w przedsprzedaży fizyczne kopie Luigi’s Mansion 2 za 60 dolarów online w Best Buy, GameStop i Target. Walmart ma również kopie dostępne w przedsprzedaży, ale tylko w sklepie. Dostępne są także cyfrowe zamówienia w przedsprzedaży.

Nowy sposób na przeżycie przygody Luigiego

Nasza recenzja Luigi’s Mansion: Dark Moon dała oryginalnej grze pozytywne oceny za urocze postacie i klimatyczne poziomy, chociaż brak punktów kontrolnych i skoki trudności sprawiły, że przygoda była bardziej uciążliwa, niż się spodziewano. Jednak dzięki ulepszeniom graficznym i rozgrywce w wersji na Switcha Luigi’s Mansion 2 HD wydaje się idealnym sposobem na przeżycie drugiej przygody Luigiego z polowaniem na duchy w 2024 roku. Oczywiście Luigi’s Mansion 2 nie jest jedyną grą z tej serii dostępną na Nintendo Przełącznik. Luigi’s Mansion 3 ukazało się na system w 2019 roku i przez wielu jest uważane za najlepszą grę z serii. Jeśli jeszcze nie grałeś w Luigi’s Mansion 3, możesz kupić fizyczną edycję w Amazon, Best Buy, Walmart, GameStop lub Target.

Źródło: www.gamespot.com