Ostatni przypadek Benedicta Foxa – nowa gra od Rogue Games

Ostatni przypadek Benedicta Foxa – nowa gra od Rogue Games

Rogue Games wydało swoją najnowszą grę, Ostatni przypadek Benedicta Foxa. Gra jest osadzona w uniwersum Lovecrafta i jest rozwijana od kilku lat. Partner Rogue Games, Plot Twist, dostarczył niesamowity styl graficzny, którego nie widziano w żadnej grze Metroidvania. Gra jest wypełniona gotyckimi stylami w stylu art deco z szalonych lat dwudziestych z tonami bogatych fiołków i głębokich szarości, które przenoszą graczy do okultystycznego świata pełnego demonicznych istot, historii, która zagłębia się w ciemną stronę ludzkiego umysłu i tajemnicę, którą należy rozwiązać.

Świat Ostatniego Przypadku Benedicta Foxa

Detektyw Benedict Fox ma wyjątkową moc poprzez swojego towarzysza złego demona, który pozwala mu wejść do wspomnień zmarłego i wykorzystać dziwne moce. W świecie zwanym Limbo balansuje między teraźniejszością a przeszłością, odkrywając silne emocje i bolesne traumatyczne doświadczenia. Rozwijające się drzewo umiejętności Benedykta dodaje mnóstwo taktycznej głębi i wizualnego splendoru, gdy odkrywasz świat pełen tajnych organizacji, nikczemnych rytuałów i zbrodni z zimną krwią.

Fabuła i rozgrywka

Plot Twist Games wykonało niesamowitą robotę, tworząc wciągającą fabułę i wzmocnioną demonami walkę, która wymaga taktycznego przemyślenia i zachęca do kreatywnych kombinacji. Rozwiązywanie zagadek i walka z demonami to kluczowe elementy rozgrywki. Gra jest pełna tajemnic i zagadek, które należy rozwiązać. Chcemy podziękować wszystkim za ich ogromne wsparcie Ostatni przypadek Benedicta Foxa podczas naszego ogłoszenia na Xbox Direct Showcase w zeszłym roku, naszej wygranej w konkursie Gamescom w 2022 roku w kategorii „Najbardziej poszukiwana gra Microsoft Xbox” oraz naszej ostatniej transmisji na Twitchu z zespół.

Podsumowanie

Ostatni przypadek Benedicta Foxa zapewnia uczucie cudu i tajemnicy, podobne do oglądania pierwszego filmu Tima Burtona lub przejażdżki po nawiedzonej rezydencji Disneya. To wyjątkowe i niezapomniane przeżycie i jestem bardzo podekscytowany, że gracze będą mogli doświadczyć tej wspaniałej przygodowej gry akcji.

Rozwiązywać Ostatni przypadek Benedicta Foxa dzisiaj na Xbox Series X | S i Xbox One dzisiaj.

Źródło: News Xbox (bez linku)